wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Odmieniona Daria Widawska

Odmieniona Daria Widawska

Kiedyś jej twarz okalała burza pięknych loków...

Teraz aktorka ma króciutką fryzurkę, w której wygląda wprost uroczo. Skąd taka zmiana?

Po raz pierwszy w nowej fryzurze Widawska pokazała się na okładce jednego z pism dla kobiet. Nowy image aktorki był niemałym zaskoczeniem dla jej fanów. Nie wiadomo, co skłoniło Widawską do tak radykalnej zmiany wizerunku, ale niewykluczone, że decyzję wymusiła na niej ciężka choroba.

W grudniu minionego roku aktorka trafiła do szpitala z wysoką gorączką. Spędziła w nim (z przerwami) prawie 3 miesiące! Choć lekarze podejrzewali sepsę lub groźną bakterię, to do dziś nie wiadomo, co dolegało pięknej aktorce. Nie da się jednak ukryć, że tajemnicza choroba bardzo ją osłabiła.

Obecnie Widawska wraca już do zdrowia i cieszy się życiem - w niedzielę wystąpiła na jednym z pokazów mody podczas Warsaw Fashion Street. Jak podoba wam się w nowej stylizacji?

Majdan do wzięcia!

Wewnętrzna metamorfoza Szyca?

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
Donna 20 2 marca 2012 godz.: 00:12
0 1 Zgłoś Odpowiedz
Extra! Wygląda naprawdę fajnie w tej nowej fryzurce. Trochę ją nawet odmłodziła, ponieważ sama Daria niestety z natury - wygląda na starszą, niż jest w rzeczywistości. Więc jest to pozytywna odmiana:). Poza tym, ja uwielbiam krótkie włosy i sama właśnie takie noszę. W ogóle podobają mi się tylko krótkie fryzury u kobiet. W Darii podoba mi się przede wszystkim to, iż jest wysoka, ponieważ uwielbiam wysoki wzrost - również u kobiet.
ola 30 czerwca 2009 godz.: 14:54
0 1 Zgłoś Odpowiedz
chemioterapia?Zyczę Pani Dario szybkiego powrotu do zdrowia:-)
kaniesia 30 czerwca 2009 godz.: 11:42
0 1 Zgłoś Odpowiedz
extra... Wygląda świeżo młodo i kwitnąco -odrzyła po ścięciu marnych po chorobie niestety loków-też bym sie tak ścieła ale brak mi odwagi ,nie wiem czy bym tak dobrze wyglądała jak Daria Widawska:))))
HOT Galerie