wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Nie zgadniecie, ile lat ma Kożuchowska!

Nie zgadniecie, ile lat ma Kożuchowska!

Dzisiaj aktorka obchodzi urodziny. Które?

Choć trudno w to uwierzyć, to Małgorzata Kożuchowska kończy dzisiaj 39 lat! Dokładnie za rok przekroczy próg wieku, którego boi się większość kobiet i będzie mówić o sobie "czterdziestka"!

Kożuchowska spełniła już niemal wszystkie swoje marzenia - wyszła za mąż, zagrała w kilku filmach pełnometrażowych i dała się poznać widzom występując w wielu serialach, nie tylko w M jak Miłość.

Wydaje się, że ma już wszystko czego pragnęła i do szczęścia potrzeba jej jedynie dziecka. Być może niebawem aktorka zdecyduje się na powiększenie rodziny?

Pani Małgosiu, życzymy Pani spełnienia marzeń! 100 lat!

Kożuchowska miała już dość roli Hanki

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
JAGA 27 kwietnia 2010 godz.: 19:37
0 1 Zgłoś Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego... Pani Małgorzata jest świetną, wszechstronną aktorką, oprócz seriali stworzyła świetne postaci sceniczne i filmowe. Ale kto z Was bywa w teatrze albo ogląda ambitne filmy? Potraficie tylko zajadle i złośliwie krytykować.Pani Małgosiu, zawsze wygląda Pani ślicznie i życzę dużo sukcesów.
MIMI 27 kwietnia 2010 godz.: 20:15
0 1 Zgłoś Odpowiedz
Po kilku latach nieogladania mialam okazje zobaczyc znow M jak Milosc. Matko, jak te wszystkie babki zbrzydly... Zwlaszcza Kozuchowska i Ostalowska. Tapiry z obwislymi twarzami. Moze za chude sa, bo ich buzie bardzo zle wygladaja.
Krystyna 27 kwietnia 2010 godz.: 21:48
0 1 Zgłoś Odpowiedz
Wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin! Jest pani nie tylko piękną ,ale i przystojną kobietą. Te dwie cechy posiada mało pań.
HOT Galerie