wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Roma Gąsiorowska wyszła za mąż

Roma Gąsiorowska wyszła za mąż

Po cichu i po kryjomu. Tak odbył się ślub i wesele Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego, aktorów znanych m.in. z serialu "Londyńczycy". Ten szczególny dzień w ich życiu przypadł na dzień katastrofy pod Smoleńskiem.

Ślub Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego był uwieńczeniem romansu, jaki zapoczątkował się na planie "Londyńczyków". To tam para bliżej się poznała.

I przez to rozbite zostało małżeństwo Żurawskiego, bo o ognistym romansie dowiedziała się jego żona. Jednak najtragiczniejsza w tym wszystkim jest data ślubu. Para powiedziała sobie "Tak" 10 kwietnia 2010 roku, a więc w dniu, gdy pod Smoleńskiem doszło do katastrofy prezydenckiego samolotu.

Zginęło tam 96 osób, w tym polski prezydent prof. Lech Kaczyński i jego małżonka Maria. Dlatego na ślub Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego nie dojechali wszyscy goście.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Hola, hola, pani Grochola!

WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
asa 5 czerwca 2010 godz.: 10:46
3 6 Zgłoś Odpowiedz
No tak, to że małżeństwo zostało rozbite, to nic wielkiego.W końcu ta była żona - żadna gwiazda, co tu się przejmować. Najtragiczniejsza data ślubu...
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
Pola 15 listopada 2011 godz.: 15:44
6 5 Zgłoś Odpowiedz
takie baby to trzeba potepiać i izolować od innych ludzi a nie jeszcze pokazywać i chełpić , ze wzieły slub. mam nadzieje , że ja zostawi ohydny zdemoralizowany babsztyl.
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
marianna 15 lutego 2011 godz.: 19:30
7 4 Zgłoś Odpowiedz
szkodnik specjalistka od rozwalania związków!-już jej się znudził poprzedni,którego zabrała koleżance będącej w 7dmym miesiącu ciąży.Jej postępowanie pasuje do jej wyglądu!
HOT Galerie