wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Była żona Salety nie znosi jego dziewczyny?!

Była żona Salety nie znosi jego dziewczyny?!

Przemek Saleta od dwóch lat spotyka się z Kasią Wolską, zawodową tancerką. Niestety 24-letnia miłość boksera nie przypadła do gustu jego drugiej żonie, Ewie Byzdrze. Jak donosi tygodnik Takie jest życie, kobieta nie znosi aktualnej dziewczyny swojego byłego męża!

Przemek Saleta i Ewa Byzdra widują się tylko ze względu na córeczkę, 9-letnią Nadię. Podobno była żona Saleta nie życzy sobie, by Nadia spotykała się także z Kasią!

Ostatnio, gdy Ewa zabierała córkę od Przemka, było naprawdę ostro. Spotkali się w centrum handlowym i Ewa od razu dała wyraz temu, że jest wściekła, że jest z nimi Kasia - mówi tygodnikowi Takie jest życie znajomy pary - Ona naprawdę jej nie znosi i tym razem zrobiła niezłą scenę: na cały głos ją zwyzywała!

Co ciekawe, dotąd wszystkie byłe partnerki Przemysława Salety darzyły się ogromną sympatią. Ewa Pacuła, Ewa Byzdra i Ewa Wiertel bywały nawet razem na imprezach i żadna z nich nie była zazdrosna o drugą! Co zatem stało się, że Kasia nie może dołączyć do tego grona zwanego dowcipnie "haremem Salety"? Znajomy pary przypuszcza, że Ewie nie podoba się to, że Kasia jest młodsza od Salety o całe 19 lat! Czyżby była zazdrosna o młodą dziewczynę? To wydaje się wręcz absurdalne...

(KSo)

On chce rano, ona wieczorem - jak to pogodzić?

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
katia 1 czerwca 2011 godz.: 09:36
0 1 Zgłoś Odpowiedz
efki siom kul hey
Ja 31 maja 2011 godz.: 15:34
0 0 Zgłoś Odpowiedz
. Bo nie ma na imię Ewa! Ale zagadka ...
agnes 1 czerwca 2011 godz.: 14:04
0 0 Zgłoś Odpowiedz
Pfff Po pierwsze skoro to jej byly maz to nie jej sprawa z kim chodzi. A po drugie co te wszystkie baby w nim widza ? Chyba kase bo urody to on nie ma. -_-'
HOT Galerie