wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Wiemy, kto wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Wiemy, kto wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Trzynasta edycja "Tańca z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Po rocznej przerwie TVN staje na głowie by we wrześniu na parkiecie show zatańczyły naprawdę wielkie gwiazdy. Fakt zna już pierwsze dwie pary, które zmagać się będą o kryształową kulę i super auto!

O tym że w „Tańcu z gwiazdami” zatańczą Katarzyna Herman (40 l.) i Weronika Marczuk (40 l.) Fakt pisał kilka dni temu. Teraz udało mu się dowiedzieć, kto będzie naszym pięknym gwiazdom partnerował na parkiecie. Weteran show TVN, czyli Rafał Maserak (27 l.) w 13-tej edycji będzie uczył tańca Kasię Herman. Weronice natomiast tajniki gorącej rumby czy eleganckiego tanga zdradzi ulubieniec pań, czyli Jan Kliment (37 l.). Obie pary miały już okazję się poznać. A że obydwaj panowie są bardzo ambitni, prawdopodobnie wkrótce rozpoczną też treningi na sali.

Jak udało się dowiedzieć Faktowi, jesienny „Taniec z gwiazdami” ma być wyjątkowy. Producenci za punkt honoru postawili sobie ściągnięcie do niego znanych nazwisk. Póki co lepiej radzą sobie z płcią piękną. Już wiadomo, że we wrześniu na parkiecie wirować dla nas będą Katarzyna Zielińska (32 l.), Anna Wendzikowska (30 l.) i Katarzyna Pakosińska (39 l.). Niestety spory problem sprawiają panowie, którzy nie garną się na parkiet. Nawet wysokie gaże nie są w stanie przełamać ich niechęci do nauki gorącego passo doble. Pewnym kandydatem jest na razie tylko Staszek Karpiel Bułecka (27 l.), czyli bratanek sławnego Sebastiana. Filip Bobek (31 l.) na którego TVN bardzo liczył, ostatecznie odmówił, tłumacząc się brakiem czasu i problemami zdrowotnymi.

(fakt/KSo)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Polska aktorka zafarbowała włosy za 380 000 zł!

WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
inna 19 czerwca 2011 godz.: 14:53
0 4 Zgłoś Odpowiedz
Knorrówa na parkiecie? heheh, nie wystarczy że katuje nas reklamami?
foks 19 czerwca 2011 godz.: 12:47
1 4 Zgłoś Odpowiedz
ale Maserakowi sie trafiła gwiazda knora ,brzydka ,duzo starsza od niego i nie lubiana
Magda 18 czerwca 2011 godz.: 13:22
2 3 Zgłoś Odpowiedz
Mamy zatem nowy program "Taniec z przestępcami" ,bo towarzyszem tej Pani będzie Jan Kliment ( lubi jeździć po pijaku), może uda się namówić panią Weronikę na taniec na rurce, jest wybitną znawczynią tematu
HOT Galerie