wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Ciąża Muchy to ciąża wysokiego ryzyka!

Ciąża Muchy to ciąża wysokiego ryzyka!

Ania Muchą mamą?! Naprawdę było trudno w to uwierzyć. Od zawsze opowiadała o tym, że jej wolność i niezależność jest dla niej najważniejsza. A jednak! Nie tylko za kilka miesięcy będzie miała dziecko, ale na jaw wyszło, że od pewnego czasu się do tego przygotowywała. A potrzebne jej były konsultacje lekarskie, bo to ciąża wysokiego ryzyka! Co takiego dolega Ani?

Ciąża Ani to ciąża wysokiego ryzyka ze względu na bardzo dużą wadę wzroku aktorki. Bez okularów lub szkieł kontaktowych Ania widzi tylko jedną wielką plamę– podaje tygodnik Życie na Gorąco.

Jednak gazeta dodaje, że niekoniecznie musi to oznaczać rezygnację z naturalnego porodu:

Jednak, jak podaje tygodnik Życie na Gorąco, tylko do niedawna tak duża wada wzroku wykluczała poród naturalny:

Obecnie „cesarkę” przeprowadza się tylko wtedy, gdy wada jest powyżej 20 dioptrii, a na siatkówce oka pojawiły się zwyrodnieniowe zmiany (ostre retinopatie i odwarstwienie siatkówki), lub gdy kobieta przeszła wcześniej operację przyklejenia siatkówki.

Najważniejsze, by Ania była pod ciągłą opieką lekarzy. Trzymamy kciuki, by wszystko jakoś się ułożyło, a Mucha z radością i spokojem oczekiwała na swoje pierwsze maleństwo.

(BZe)

Opalone i smukłe nogi! Kto ma najpiękniejsze?

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
ona_27_lat 8 lipca 2011 godz.: 15:11
0 15 Zgłoś Odpowiedz
mną jakoś nikt się tak nie przejmuje a jestem w 30 tygodniu ciąży w dodatku zagrożone jest życie dziecka przez błąd lekarza prowadzącego.czy kogoś to obchodzi???
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
skorpion 8 lipca 2011 godz.: 15:33
1 11 Zgłoś Odpowiedz
gratulacje widac jakie w polsce są podziały na kobiety lepsze i gorsze znane i nieznane .ale do tematu zona tez była w podobnej sytuacji ma wade wzroku a i tak zrobiono poród kleszczowy pomimo zaświadczeń o wadzie .Pozdrawiam szpital na lutyckiej w Poznaniu
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
warshafsky 8 lipca 2011 godz.: 17:21
3 8 Zgłoś Odpowiedz
no i co kur...a z tego? To ona musi publicznie o swoich problemach mówić? Nie ona jedna ma cesarkę....Mucha pier...nij się w łeb mocno może to pomoże....zagraj najpierw dobrze rolę jakąś a potem rób szum medialny....znana z tego ż e jest znana i takiem tam inne nana nana:)
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
HOT Galerie