wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Kogo nie rozpoznali jurorzy "The Voice of Poland"?

Kogo nie rozpoznali jurorzy "The Voice of Poland"?

Wszystko wskazuje na to, że w programie The Voice of Poland. Najlepszy głos, którego premierowy odcinek już dziś będziemy mogli obejrzeć w telewizyjnej Dwójce, szykuje się wiele niespodzianek.

Według doniesień Super Expressu w nowym show postanowił się zaprezentować zapomniany już Gabriel Fleszar, autor przeboju Kroplą deszczu. Zgodnie z zasadami programu podczas castingów, jurorzy siedzą odwróceni tyłem do uczestników, oceniając wyłącznie ich wokal. Według informacji tabloidu, w przypadku występu Fleszara żaden z profesjonalnych jurorów nie rozpoznał w śpiewającym uczestniku gwiazdora sprzed lat. O tym, co jeszcze wydarzyło się The Voice of Poland przekonamy się już niebawem...

Jesteście ciekawi tego, czy swoim udziałem w programie Fleszar wywalczy sobie powrót na listy przebojów?

(JMa)

Górniak wraca do gry!

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
renia=49 4 września 2011 godz.: 10:00
0 6 Zgłoś Odpowiedz
W tej piosence kompletnie nie przypominał siebie. Mam wrażenie, że specjalnie wybrał taki utwór, aby nie być za bardzo rozpoznawalnym. Na szczęście był taki jednen (Nergal), co się odwrócił, który nota-bene w ogóle nie wiedział, kto to jest Gabriel Fleszer (to nie jego klimaty). Chociaż, kiedy Piasek zanucił "kroplą deszczu..." zorientował się kto to zacz.
marzolena1989 4 września 2011 godz.: 20:50
1 5 Zgłoś Odpowiedz
skromny fajny facet i podziwiam go za tą skromność i pokorę. Brawo Gabryś jesteś super!!!!!
old_navy 4 września 2011 godz.: 00:08
0 4 Zgłoś Odpowiedz
Oj, oj.... Ktoś nie odrobił zadania domowego. Gabryś jest WYKONAWCĄ tego utworu (zresztą świetnego wg mnie) a autorami są Aldona Dąbrowska - tekst i Sławomir Sokołowski - muzyka.
HOT Galerie