wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Majdan ma nową dziewczynę!

Majdan ma nową dziewczynę!

Radkowi Majdanowi wreszcie poszczęściło się w sprawach osobistych! Los postawił na jego drodze 25-letnią Kingę, która właśnie wróciła ze Stanów Zjednoczonych, gdzie skończyła psychologię i projektowanie wnętrz.

Jak donos magazyn Party, Radek i Kinga poznali się na imprezie u znajomych. Tam wpadli sobie w oko i zaczęli się częściej spotykać. Niedawno paparazzi przyłapali ich na randce w kinie w warszawskiej Galerii Mokotów.

To bardzo fajna dziewczyna, jednak na razie nie mówię nic więcej, żeby nie zapeszyć - mówi w rozmowie z Party Majdan.

Po rozstaniu z Dodą Radek konsekwentnie milczał na temat swoich miłosnych podbojów i nie zdradzał mediom, czy się z kimś spotyka. To pierwszy raz, kiedy odważył się powiedzieć coś więcej, więc wygląda na to, że traktuje tę znajomość poważnie.

Trzymamy kciuki!

(KSo)

Ewa Farna i Mariusz Totoszko w "MTV Cribs"!

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
camilla 3 października 2011 godz.: 12:53
1 6 Zgłoś Odpowiedz
To takie modne przecież studiowanie w Stanach..a może po prostu łatwiejsze niż w Polsce? Teraz na pewno będzie celebrytką,znaną z tego,że będzie spotykac się z kimś znanym..i to jest promocja w Polsce miernoty.
stan 3 października 2011 godz.: 12:24
0 4 Zgłoś Odpowiedz
A mnie to to wielkie"G" obchodzi.A kto to jest ten Majdan?
jasaw 3 października 2011 godz.: 19:23
0 4 Zgłoś Odpowiedz
Niestety, p. Majdan "wszedł na salony", zadomowił się, bo przecież niczym się nie różni od celebrytów...herbusiopodobnych...taka jest nasza warszawka...słabiutka, nadęta, próżna, nudna..
HOT Galerie