wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Oto Ewa Bukowska, nowa gwiazda TVP!

Oto Ewa Bukowska, nowa gwiazda TVP!

Już niebawem TVP zastąpi kultową Plebanię serialem Galeria, który opowiada o perypetiach córki bogatego właściciela galerii handlowej. W serialu, oprócz Julii Pietruchy, która wciela się w rolę córki właściciela, zobaczymy m.in. Karolinę Piechotę i Ewę Bukowską, która, choć ma na swoim koncie kilka serialowych ról (w tym w Domu nad rozlewiskiem), jest w gruncie rzeczy nową twarzą w show-biznesie. Bardzo ładną twarzą, trzeba dodać.

Ewa Bukowska to prywatnie żona Marka Bukowskiego, aktora znanego m.in. z ról w serialach Hotel 52 i Na dobre i na złe.

Rola w nowym serialu TVP może być punktem zwrotnym w karierze Bukowskiej. Z pewnością nie zaszkodzi jej też uroda.

Choć trudno w to uwierzyć, to w sierpniu tego roku Bukowska skończy 46 lat! Aktorka zupełnie nie wygląda na swój wiek i z powodzeniem może rywalizować z młodszymi koleżankami po fachu. Z przyjemnością będziemy obserwować rozwój jej kariery. A Wy?

(KSo)

"Galeria": Ten serial wpisuje się w sympatię Polaków

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
wredny cynik 19 stycznia 2012 godz.: 14:36
3 22 Zgłoś Odpowiedz
Piekna para, oceniam ich jako ludzie, którzy do siebie bardzo pasują z urody. Trwałość ich małżeństwa dowodzi, że także charakterologicznie są dobrani. Pamiętam wywiad z nimi, jako młodym aktorskim małżeństwem, w którym opowiadali, jak pewnego dnia urwali się z zajęć, aby wziąć ślub. Fajna para. Życzę im powodzenia i trwania w związku!
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
olcia 19 stycznia 2012 godz.: 19:00
2 17 Zgłoś Odpowiedz
bardzo ciekawa twarz ale niestety zaznajomiona z wypełniaczami ,być może też z botoksem.Grawitacja i natura jest bezduszna,nie pomogą geny ani dużo snu,starość zbliża się czy chcemy czy nie!
rex33 21 stycznia 2012 godz.: 13:24
0 15 Zgłoś Odpowiedz
Szanowni „dziennikarze! Domagam się zaprzestania nadużywania określenia „gwiazda” szczególnie w stosunku do tzw. celebrytów i celebrytek. Jeśli na dziennikarstwie nie uczono Was znaczenia tego słowa służę pomocą powołując się na słowa Pana Stanisława Janickiego: „Gwiazdą w dosłownym rozumieniu tego słowa jest aktorka czy aktor (ewentualnie inny twórca) znany w skali międzynarodowej, pokazujący się w wielu filmach, lansujący pewną modę oraz styl gry, mający wyróżniającą się artystyczną osobowość.”
HOT Galerie