wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Anna Popek chwali się rodzinnym szczęściem

Anna Popek chwali się rodzinnym szczęściem

Nareszcie zażegnała kryzys w związku z Konradem Komornickim.

Ślub? No, niby to logiczne, skoro mam rozwód i mam nowego partnera, ale nic na siłę. Pośpiech nam niepotrzebny – powiedziała w rozmowie z Gwiazdami Anna Popek, która dodaje, że jej związek z Konradem Komornickim wciąż ma charakter nieformalny. – Nawet nie do końca razem mieszkamy. Nadal mamy osobne mieszkania. Choć mówiąc szczerze, Konrad rzadko jest u siebie.

Początki tego uczucia były trudne. Rok temu Anna rozwiodła się z mężem, u boku którego spędziła 16 lat i z którym ma dwie wspaniałe córki, Oliwię i Małgosię. Ale informacja o tym rozstaniu przedostała się do mediów zaledwie pół roku temu. Popek chciała jak najdłużej w tajemnicy utrzymać nową miłość.

Konrada poznałam po rozwodzie – zwierzyła się Gwiazdom. – Na początku córki przyglądały mu się nieufnie. Obecnie mają z nim świetny kontakt, luzacki, nawet żartobliwy.

Pierwsze pogłoski o kryzysie małżeńskim Popek pojawiły się w 2008 roku. Dziennikarka wtedy tłumaczyła, że wyprowadziła się z podwarszawskiego domu jej i męża, bo dojazdy do telewizji zabierały jej zbyt dużo czasu. Teraz Anna wszędzie ma blisko, bo mieszka już w centrum Warszawy. Na razie co prawda sama, ale cieszy się, że dramatyczne przeżycia ma już za sobą. I chwali sobie dobre relacje z byłym mężem.

Na szczęście dziewczynki mają ciągły kontakt z tatą – powiedziała Popek. – Nie mamy żadnych konfliktów, a teraz są z ojcem na Mazurach.

Prezenterkę też czekają ciekawe wakacje.

Wybieramy się na romantyczną podróż do rodzinnego miasta Konrada. Wychował się w Gubinie, przy granicy niemieckiej, tam jego ojciec był wojskowym. A potem skoczymy jeszcze na parę dni do Berlina.

(Fakt/PSz)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Wellman wystąpi z... Gessler?

WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
Siwy 31 sierpnia 2012 godz.: 20:15
1 6 Zgłoś Odpowiedz
Baby są poj.bane i tyle. Kiedyś prawo ograniczało wybuchy hormonalne. Przed wojną kobieta która z powodu afektu miłosnego chciała rozwodu automatycznie traciła prawa rodzicielskie do dziecka. I tym prostym spsobem studzone emocje rozgorączkowanych mamuś.
Pokaż odpowiedzi (3) Ukryj wszystkie odpowiedzi
e. 31 sierpnia 2012 godz.: 18:16
0 3 Zgłoś Odpowiedz
To będzie już takie sztukowane szczęście ...
sasiad 17 września 2012 godz.: 02:02
0 1 Zgłoś Odpowiedz
to jest durna baba,chlopie wiej od niej jak najdalej bo bedziesz zalowac
HOT Galerie