wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Paddy Kelly: tak wygląda gwiazda sprzed lat!

Paddy Kelly: tak wygląda gwiazda sprzed lat!

The Kelly Family to jedna z najpopularniejszych w latach 90. grup muzycznych w Polsce. Muzykująca rodzina wzbudzała również sensację w niektórych krajach Europy. Do tej pory ciężko wyjaśnić ten fenomen. Co nastolatki widziały w przebranej za hipisów długowłosej gromadce?

I choć dziś poza wiernymi fanami nikt już nie pamięta zupełnie ich muzyki, to na hasło The Kelly Family reaguje większość wychowanych w latach 90. ludzi.

Do Polski przyjechał ostatnio jeden z najbardziej rozpoznawalnych członków zespołu. Paddy Kelly, który przez kilka lat przebywał nawet we francuskim klasztorze, mocno zaangażowany jest w religijną działalność. Nie mógł więc odmówić i wystąpił w Warszawie podczas koncertu zorganizowanego w ramach Dnia Papieskiego.

Pamiętacie go jeszcze?


(fot. Fotografia: Akpa)


(fot. Fotografia: Akpa)


(fot. Fotografia: Akpa)


(fot. Fotografia: Akpa)


(fot. Fotografia: Akpa)

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
Wercia 16 października 2012 godz.: 16:24
1 33 Zgłoś Odpowiedz
ak byla gwiazda?ON NADAL JEST GWIAZDĄ!!!Jest przecudowny kochany i gra najlepszą muzykę na świecie!!!Ale żeby to wiedzieć trzeba mieć iloraz a nie przeciągi między uszami.Pozdrawiam Fanów my go pamiętamy bo nigdy o nim nie zapomnieliśmy:D:D
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
Aga KM. 16 października 2012 godz.: 00:49
0 30 Zgłoś Odpowiedz
Wróciły wspomnienia... Miałam 14 lat kiedy się w nich zakochałam. Był rok 1995. Pokój pełen plakatów, półki uginały się od kaset. Każde zdjęcie na wagę złota. Zloty fanów, listy od kellyfanek, teksty piosenek... A najważniejsze- koncerty. Spałyśmy pod Spodkiem aby być jak najbliżej sceny. Płacz, krzyk, histeria. Wyczekiwanie pod hotelem. Wspominam ten czas z łezką w oku. Jakie ja miałam szczęście że to właśnie oni towarzyszyli mi w dorastaniu. Kochałam Johnny'ego i Kathy. 'Santa Maria' czy moje ulubione 'Agur Jaunak' z live at Loreley. Pamiętam taką czeską listę przebojów ESO- często udzielali tam wywiadów. Szał- koncert w Sopocie. Naprawdę cudowne chwile. Dziś puszczam ich piosenki moim dzieciaczkom. Najbardziej lubią 'Hey diddle diddle'. Pozdrawiam wszystkie fanki Kelly Family. Moja przygoda z nimi już dawno się skończyła ale pozostał sentyment. I lekka słabość do Johnny'ego :-)
Pokaż odpowiedzi (4) Ukryj wszystkie odpowiedzi
kacha 16 października 2012 godz.: 12:04
0 24 Zgłoś Odpowiedz
Niedzielny występ Paddy'ego był świetny. Nadal przystojny, nadal znakomity na "żywo". Trzeba chłopakowi przyznać, że ma charyzmę, a to ciągnie tłum za sobą:). Pozdrawiam wiernych fanów. Paddy come back to us again- please! thx Y.
HOT Galerie