wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Bogusław Linda: Miał romans z... Moniką Jaruzelską!

Bogusław Linda: Miał romans z... Moniką Jaruzelską!

Ta wiadomość może was zaskoczyć. Jeden z najlepszych polskich aktorów wiele lat temu miał romans z córką generała Jaruzelskiego! Kto by przypuszczał, że Bogusław Linda skrywa takie tajemnice?

W najnowszym numerze Na żywo przedstawiona została zaskakująca historia. Okazuje się, że aktor był typowany do jednej z ról w głośnym Pokłosiu, jednak dawny zatarg z reżyserem filmu, Władysławem Pasikowskim, uniemożliwił nawiązanie współpracy.

Przy okazji czytelnicy dowiedzieli się, że panowie poznali się dawno temu, w rezydencji Moniki Jaruzelskiej, która była wtedy partnerką Bogusława Lindy !

Miłość sprzed lat wciąż owiana jest tajemnicą. Aktor, ani jego była dziewczyna, nie skomentowali tych rewelacji. Być może już nigdy nie poznamy całej prawdy.

Bohater Psów obecnie jest partnerem Lidii Popiel, z którą wychowuje córkę Aleksandrę. Ma też synów-bliźniaków z poprzedniego związku.

Ostatnio media publikują coraz więcej nieznanych faktów z życia aktora. Niedawno światło dzienne ujrzał romans Lindy z... Polą Raksą!

Ciekawe, jakie jeszcze historie ma na koncie Bogusław?


(fot. AKPA)

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
gosc 6 grudnia 2012 godz.: 18:36
1 12 Zgłoś Odpowiedz
Zostawcie Go w spokoju bo fajny normalny chłop !!! Kiedyś każdy chyba miał to i owo na sumieniu, czy nie ????
Pokaż odpowiedzi (3) Ukryj wszystkie odpowiedzi
G 6 grudnia 2012 godz.: 22:50
0 11 Zgłoś Odpowiedz
A CO TO KOGO OBCHODZI . TO JEST PRYWATNA SPRAWA P B LINDY .
'' 6 grudnia 2012 godz.: 20:42
6 10 Zgłoś Odpowiedz
nagonka na Linda bo nie zagrał w tym filmie???/antypolskim????..ten atypolski film dotowali rosjanie ,dziwnie sie robi jak rosjani9e daja kase na atypolski film ,brawo ze linda tam nie zagrał,,,Linda to świetny aktor i miał szalone powodzenie wśród pan ,i nie ma w tym nic dziwnego ze rożne panie sie tam przesunęły
Pokaż odpowiedzi (3) Ukryj wszystkie odpowiedzi
HOT Galerie