wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Kuba Wojewódzki oblany kwasem?

Kuba Wojewódzki oblany kwasem?

W mediach pojawiła się dramatyczna informacja dot. Kuby Wojewódzkiego (50 l.). Dziennikarz od lat związany z TVN-em i radiem Eska Rock miał zostać oblany żrącą substancją. Policja na razie nie potwierdza tych informacji. Wiadomo natomiast, że showman trafił do kliniki w Wilanowie. Telefon jego oraz jego menadżera milczy.

Niestety informację dotyczącą oblania żrącą substancją swojego pracownika potwierdziła stacja TVN. Na razie nie jest znany dokładny skład substancji, którą został zaatakowany showman. Wiadomo natomiast, że na własne życzenie został wypisany ze szpitala.

Dziennikarz znany jest ze swego ciętego języka i niewybrednych żartów. Nie raz przyszło mu zbierać cięgi za słowa, które według niektórych przeszły granicę dobrego smaku. W te wakacje został skazany na 50 tys. zł kary za żarty na temat ciemnoskórych.

Nie wiadomo jeszcze kim był sprawca zamachu i jaka była jego motywacja. Miejmy jednak nadzieję, że szybko zostanie schwytany przez policję. Tego typu przejawy agresji powinny być karane przez wymiar sprawiedliwości.

Informację o ataku na Kubę Wojewódzkiego potwierdził Jarosław Kuźniar na swoim blogu. Prezenter TVN'u na swojej stronie internetowej zamieścił wiadomość od Wojewódzkiego, którą otrzymał dzisiaj rano:

- Dziś rano pod radiem Eska Rock, elegancko zamaskowany i ewidentnie pozbawiony poczucia humoru mężczyzna, zaatakował mnie niezidentyfikowanym płynem żrącym o brunatnej barwie, co jest dosyć symptomatyczne. Niestety nie chciał umotywować swego czynu, to co wykrzykiwał na razie zachowam dla siebie, bo prawa strona ma już dziś wystarczająco dużo kłopotów. Może odnajdę się z nim na Skypie, ulubionym ostatnio komunikatorze ludzi o wyrazistych poglądach na nie. Poważnie rzecz biorąc, czuję się doceniony jako dziennikarz. Doceniam także fakt, do jakiego momentu doszedł dyskurs polsko - polski. Brunatnym terrorystom gratuluje, że zrobili ze mnie męczennika - poinformował Jarosława Kuźniara Kuba Wojewódzki.

Według informacji współpracowników Wojewódzkiego, dziennikarz ma mieć poparzoną szyję i część twarzy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Wojewódzki skazany. Musi zapłacić 50 tys. zł kary

WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
elyta 21 października 2013 godz.: 14:52
89 379 Zgłoś Odpowiedz
Postarzały playboy ,którego nikt już nie chce słuchać, musiał jakoś zaistnieć więc zdobył się na desperacki lans ! Czy to mu pomoże ?
Pokaż odpowiedzi (15) Ukryj wszystkie odpowiedzi
ja 21 października 2013 godz.: 16:31
38 271 Zgłoś Odpowiedz
A bierze ktoś pod uwagę wersję, że to był atak na zamówienie, który ma zwrócić uwagę mediów na Pana Powiatowego? Bo i taka opcja zawsze może istnieć, prawda?
Pokaż odpowiedzi (15) Ukryj wszystkie odpowiedzi
mimi 21 października 2013 godz.: 18:47
20 245 Zgłoś Odpowiedz
Oblanie kogokolwiek kwasem jest okropne i godne potepienia i nic tego nie usprawiedliwia.. Ale Wojewodzki wzburza tyle agresji i nienawisci bo on sam wypowiada sie z taka pogarda i nienawiscia wobec innych. Po prostu ta energia do niego wraca, a wtedy on jest zaskoczony i oburzony. Wojewodzki jest bardzo inteligentny i zabawny, ale wykorzystuje swoja inteligencje tylko po to zeby obrazac i ponizac innych, czesto bardziej uzdolnionych niz on, ktorzy osiagneli i stworazyli wiecej niz on. On nic nie tworzy, on tylko krytykuje, niszczy i wyśmiewa. Nienawiedze tego typu 'dziennikarstwa' bo ono tylko szerzy nienawisc i konflikty miedzy ludzmi.
Pokaż odpowiedzi (15) Ukryj wszystkie odpowiedzi
HOT Galerie