wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

"Nasz nowy dom" sukcesem Katarzyny Dowbor?!

"Nasz nowy dom" sukcesem Katarzyny Dowbor?!

Nasz nowy dom - nowy program Polsatu, którego gospodynią jest Katarzyna Dowbor, podnosi stacji oglądalność. Produkcję śledzi średnio 1,5 mln osób. Sukces?

Reality-show zadebiutowało na antenie pod koniec września tego roku. Oglądać je można premierowo w niedzielne popołudnia o 17.50. Jak informują wirtualnemedia.pl, nowa propozycja podnosi oglądalność Polsatu względem analogicznego okresu w ubiegłym roku o 230 tys. widzów, jednak daje stacji dopiero trzecie miejsce w rynku telewizyjnym. Liderem jest wówczas TVP1 (emitująca powtórki Komisarza Alexa i program Jaka to melodia?), drugie miejsce należy zaś do TVN (filmy fabularne oraz Ugotowani).

Nasz nowy dom to program, w którym widzowie mogą zobaczyć, jak w ciągu sześciu dni gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana toczą wyścig z czasem i trudnościami.

Poznajemy rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, żyjąc w domach wymagających generalnego remontu. Tym zajmuje się ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy.

Oglądacie nową produkcję Polsatu? Co sądzicie o Naszym nowym domu i jego prowadzącej?


(fot. mat. prasowe)

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
Emeryt 6 listopada 2013 godz.: 10:14
2 22 Zgłoś Odpowiedz
Popieram: Jestem oburzona wyborem ludzi z 5 odcinka.Samotna,sterana życiem, bezzębna matka i troje dorosłych dzieci.Dziewczyny 22 i 20 lat i chłopak 17 lat,cała trójka zdrowa,dziewczyny wymalowane i wystrojone,chłopak obibok jeżdżący na rowerze.W domu syf i brud w każdym kącie,nawet lodówka pusta chociaż 3 osoby pracują. Z kranu kapie woda,spłuczka w WC popsuta,drzwiczki od szafek poobrywane,wszędzie walają się ciuchy i śmieci. I takim leniom i brudasom funduje Polsat drogi remont i luksusowe wyposażenie łącznie z telewizorem 46",laptopem z LTE.Do tego robią im kretyńskie zdjęcia u znanego fotografika za ciężkie pieniądze,które można by wydać na dentystę dla mamusi. Myślę,że pan Solorz,który dorobił się ciężką pracą do pieniędzy nie ma pojęcia jakich ma głupich pracowników robiących ten program.Pojedźcie do tych ludzi za 3 miesiące, to zobaczycie jaki znowu zrobią syf z domu. Co do p.Dowbor,to jest sympatyczna,bo zawsze dba o nową budę dla psa.
Pokaż odpowiedzi (3) Ukryj wszystkie odpowiedzi
jad 22 października 2013 godz.: 14:53
1 21 Zgłoś Odpowiedz
program to zachodnia kopia, ale spoko, przynajmniej komuś pomogą i dostarczą radości
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
beata 22 października 2013 godz.: 17:02
1 18 Zgłoś Odpowiedz
super.w koncu jest jakis program ktory pomaga ludziom w trudnych sytuacjach.szacun
HOT Galerie