wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

"Twoja twarz brzmi znajomo": Agnieszka Włodarczyk wraca do telewizji!

"Twoja twarz brzmi znajomo": Agnieszka Włodarczyk wraca do telewizji!

Już za kilka tygodni w najnowszym show Polsatu, Twoja twarz brzmi znajomo zobaczymy Agnieszkę Włodarczyk. Będzie to jej powrót do telewizji po półtorarocznej przerwie.

Miałam nadzieję, że stacja zdecyduje się na emisję tego programu, bo to jest coś zupełnie nowego - powiedziała Fleszowi aktorka i piosenkarka.

Czy Twoja twarz brzmi znajomo podbije serca telewidzów? Co do zaoferowania mają producenci show? Występy polskich gwiazd ucharakteryzowanych na zagranicznych wykonawców wykonujących ich największe przeboje. Zwycięzca każdego odcinka będzie mógł przekazać 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

Na nic się tutaj nie nastawiam, a od show-biznesu niczego nie oczekuję. Przyjęłam propozycję producenta, bo po prostu jest fajna. Nikt się tu nie bije o złote kalesony, bo wszyscy zostajemy w programie do końca. Dzięki temu jest milo i sympatycznie - zdradziła Włodarczyk.

Za Agnieszką i pozostałymi uczestnikami już pierwsze nagrania. Aktorka przyznała, że na początek zmierzy się z naśladowaniem Cher. Współpracownicy chwalą ją zarówno za umiejętności sceniczne, ale także za atmosferę, którą stwarza na planie.

Było widać, że jej zależy. To miłe zaskoczenie, bo gdy nadrywaliśmy "Jak oni śpiewają", wszystkim pracowało się dużo trudniej - stwierdziła w rozmowie z Fleszem osoba z ekipy show.

Nieoficjalnie wiadomo, że jeżeli Agnieszka sprawdzi się w Twoja twarz brzmi znajomo, otrzyma rolę w nowym serialu Polsatu. Co sądzicie o tym planie?


(fot. Fotografia: Akpa)


(fot. Fotografia: Akpa)

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
oo 10 lutego 2014 godz.: 16:13
6 49 Zgłoś Odpowiedz
agnieszka jest ogólnie nie lubiana i tylko zepsuje ten program
Pokaż odpowiedzi (8) Ukryj wszystkie odpowiedzi
mk 10 lutego 2014 godz.: 12:26
4 41 Zgłoś Odpowiedz
ze względu na obecność tej kochanicy krawczyka,nie będę tego oglądać,
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
melka 10 lutego 2014 godz.: 16:50
5 32 Zgłoś Odpowiedz
ale botoksiara, aż kipi fuj
Pokaż odpowiedzi (3) Ukryj wszystkie odpowiedzi
HOT Galerie