wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Dorota Gardias zmieniła fryzurę!

Dorota Gardias zmieniła fryzurę!

Dorota Gardias nie jest osobą, która często eksperymentuje ze swoim wyglądem. Pogodynka stawia raczej na klasyczne stylizacje i proste fryzury. Odkąd kilka lat temu ścięła włosy, niewiele się zmieniało w jej wyglądzie. Aż do teraz!

Dorocie najwyraźniej znudziło się stare uczesanie, bo postanowiła zaszaleć. Na swoim profilu na portalu społecznościowym zamieściła zdjęcie, na którym widać, że ma grzywkę.

To nie pierwszy raz, gdy Gardias zdecydowała się na taką fryzurę. Poprzednio była jednak mocno krytykowana za grzywkę. Być może miało to związek z ogólnym wyglądem włosów, które były obcięte jak "od garnka". Teraz pogodynka prezentuje się znacznie lepiej.

Podoba wam się w nowym uczesaniu?


(fot. facebook)


(fot. fotografia: akpa)

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
jo 5 marca 2014 godz.: 15:41
6 9 Zgłoś Odpowiedz
Śliczna jest!!!
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
remi 6 marca 2014 godz.: 09:30
1 4 Zgłoś Odpowiedz
News....czytaczka pogody u fryzjera..
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
JAŚ 6 marca 2014 godz.: 08:48
2 4 Zgłoś Odpowiedz
ALE WYDARZENIE .....PANIENKA POSZŁA DO FRYZJERA I FOTE SOBIE STRZELIŁA Z KRACIASTĄ KOSZULĄ.PUSTA BABA,CELEBRYTKA.......ZARÓB JAK INNE KOBIETY NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ I LANSUJ SIĘ Z TEJ PENSJI.DROGA PANNO MAMY MNÓSTWO PIĘKNYCH KOBIET KTÓRE NIE LANSUJĄ SIĘ I ŻYJĄ FAJNIE.POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOBIETKI ,KTÓRE NIE MAJĄ PARCIA NA SZKŁO I NIE CHODZĄ DO FRYZJERA ZA 1000 zł.
HOT Galerie