wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Przyrodni brat obrażony na Dodę? "Nie rozliczyła się z nim, jak należy"

Przyrodni brat obrażony na Dodę? "Nie rozliczyła się z nim, jak należy"

Konflikt w rodzinie Rabczewskich? Podobno Rafał, przyrodni brat Doroty nie dostał od wokalistki należnych mu pieniędzy. Czyżby była to oficjalna przyczyna zakończenia ich współpracy?

Zobacz: Doda zakończyła współpracę z przyrodnim bratem!

Oni od jakiegoś czasu się kłócą. Chodzi o pieniądze z koncertów z poprzedniej trasy, którą on jej załatwiał. Doda nie rozliczyła się z nim, jak należy - twierdzi informator Faktu.

Przypomnijmy, że Rafał przez lata był menedżerem koncertowym Dody. Latem 2013 roku zakończyli jednak współpracę. Oficjalnie dlatego, by Rabczewski mógł skupić się bardziej na rodzinie.

Na światło dzienne wypływają jednak nieznane dotąd fakty. Doda nie zaakceptowała także stanowiska brata w sprawie głośnej afery z pobiciem Agnieszki Szulim.

Rafał powiedział Dodzie, że nie szanuje ludzi i powinna teraz dostać srogo po tyłku, by zmieniła swoje postępowanie - zapewnił rozmówca gazety.

Czy Doda skomentuje te rewelacje?


(fot. Fotografia: Akpa)

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
NANA 11 marca 2014 godz.: 19:52
0 20 Zgłoś Odpowiedz
przyrodnia siostra ? teraz !!!!! przyrodni brat ????????? o co tu chodzi ? co to za ku....ka rodzina ?? teraz rozumiem dlaczego Doda jest taka pierd..nięta - !! to jakaś patologia !!!!!!!! Mieszkańcy Ciechanowa !!!!!!! CO WY NA TO ?????? LARUM GRAJĄ !!!!!
ona 11 marca 2014 godz.: 23:11
0 16 Zgłoś Odpowiedz
przyrodni brat, w międzyczasie kolejna siostra, z którą ojciec nie chce mieć nic wspólnego, bijatyka dorosłej kobiety w wc :( patologia, patologia, patologia :( i takich ludzi się promuje ;/
lol 11 marca 2014 godz.: 20:39
0 10 Zgłoś Odpowiedz
no to tera ciechanowska familia pokasa sie o kase, bedzie git, szykujta kible, doda w akcji
HOT Galerie