wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Małgorzata Kożuchowska odsłania kulisy serialu "Druga szansa" WIDEO

Wiosną na antenie TVN zadebiutuje "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Aktorka wcieli się w agentkę gwiazd, Monikę Borecką, która z dnia na dzień traci pracę. Reporterka Wirtualnej Polski, Basia Pasek, gościła na planie serialu.

Tutaj nie ma ani specjalnego traktowania, ani nikt tutaj w ekipie nie ma takiego poczucia, że powinien być traktowany inaczej czy cieszyć się jakimiś szczególnymi względami - powiedziała nam aktorka.

Co jeszcze zdradziła? Zobaczcie wideo!

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
gosc 6 lutego 2016 godz.: 12:52
20 136 Zgłoś Odpowiedz
Jak ja jej nie lubie, jest taka sztuczna, nic naturalnosci
Pokaż odpowiedzi (4) Ukryj wszystkie odpowiedzi
xyz 6 lutego 2016 godz.: 12:38
34 100 Zgłoś Odpowiedz
taka przyboczna święta, tuba nowej władzy i do takiej stacji poszła? Małgorzato, co na to prezes oraz pełniący obowiązki prezydenta?
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
DISTURBED 6 lutego 2016 godz.: 13:19
2 23 Zgłoś Odpowiedz
Matka Boska Kożuchowska to chyba najbardziej sztuczna i rozlazła pseudo aktoreczka jaką mamy,a na dodatek tego wszystkiego czy nikt nie słyszy jak ona mówi to katastrofa .Takie właśnie mamy gwiazdy ,promuje się kalectwo i totalny brak profesjonalizmu za co oni biorą pieniądze to ja nie wiem.Mogła by zniknąć jak Lis,ale to chyba nie możliwe bo tatuś jest wysokim oficerem Ojca dyrektora a to nie wypada,dla mnie jest kompletnym zerem a o umiejętnościach aktorskich to już nie mówmy bo to już totalne dno ,aktoreczka filmów klasy,,Z`
HOT Galerie