wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Górniak wyprowadziła się z Warszawy. Piosenkarka podjęła spontaniczną decyzję

Górniak wyprowadziła się z Warszawy. Piosenkarka podjęła spontaniczną decyzję
Edyta Górniak nieoczekiwanie postanowiła wyprowadzić się ze stolicy. To jedna z jej pierwszych noworocznych decyzji. Piosenkarka wraz z synem od niedawna mieszka prawie 300 km dalej.

Ta było spontaniczne postanowienie. Gwiazda zakochała się w nowym mieście i szybko stwierdziła, że właśnie tutaj będzie jej najlepiej.

- Obudziłam się 1 stycznia w Krakowie i pomyślałam: tak, czas na zmiany, tutaj będę mieszkać. W kilka dni przeprowadziłam się z Warszawy do Krakowa. Po prostu pojechałam po rzeczy, zorganizowałam transport i teraz razem z synkiem mieszkamy tutaj - powiedziała Górniak w rozmowie z "Radiem Kraków".

Najbliższy koncert piosenkarki, przewidziany na 14 lutego, odbędzie się w hali Wisły Kraków. I choć wydarzenie to było zaplanowane na długo przed niespodziewaną przeprowadzką gwiazdy, to nie kryje ona swojego rozbawienia tym zbiegiem okoliczności.

- Teraz mieszkam w Krakowie, więc niedzielny koncert będzie właściwie u mnie w domu - wyznała w tej samej rozmowie.

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Źródło: AKPA

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Źródło: ONS.pl

źródło: gwiazdy.wp.pl
WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
strawberry17 8 lutego 2016 godz.: 19:48
74 116 Zgłoś Odpowiedz
zawisc, nienawisc to polska norma, mamy wielki talent to obrzucamy go blotem..... opamietania troche Polacy. Edyta forever..............
Pokaż odpowiedzi (4) Ukryj wszystkie odpowiedzi
edek 8 lutego 2016 godz.: 19:16
106 109 Zgłoś Odpowiedz
powalona paniusia, dzieciaka traktuje jak worek kartofli.. przecież w tym wieku nie jest łatwo zmienić szkołę i otoczenie, to zawsze jest stres, ale co ją to obchodzi, miała kaprys to se pojechała..
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
kgihh 8 lutego 2016 godz.: 19:41
90 77 Zgłoś Odpowiedz
edzia artystka :D nie rozśmieszajcie mnie... kto oglądał tvn w sylwestra ? Jak wyła za taką forsę jako ,, gwiazda " wieczoru a jak wyszedł 2 raz prawdziwy Artysta to mu przerwali transmisję i puścili reklamy mowa oczywiście o Macieju Maleńczuku po prostu skandal !!! tvn wstydź się !
Pokaż odpowiedzi (6) Ukryj wszystkie odpowiedzi
HOT Galerie