wp
Megafon.pl
News
02-03-2014 (00:01)

Dorota Masłowska śpiewa do "Hardkor disko"!

Podziel się
Dorota Masłowska śpiewa do "Hardkor disko"!

Do sieci trafił klip do utworu "Hajs" Mister D.

Piosenka pochodzi z debiutanckiego albumu "Społeczeństwo jest niemiłe" Mister D, najnowszego projektu Doroty Masłowskiej - pisarki, a teraz także kompozytorki, piosenkarki i producentki. Klip jest nostalgiczną wariacją na temat boskich lat 80./90., stuningowanych przez współczesny SWAG. W teledysku pojawiają się fragmenty filmu "Hardkor Disko", do którego klip został stworzony.

wp

Album zawiera 11 utworów, razem nieco ponad 30 minut muzyki łączącej punk, hip-hop i muzykę taneczną. Nad całością czuwał Marcin Macuk.

Oto tracklista:
"Ryszard"
"Hajs"
"Chleb"
"Żona piłkarza"
"Kinga"
"Zapach Boga"
"Prezydent"
"Chrzciny" feat. Jakub Żulczyk
"Czarna żorżeta"
"Córka" feat. Kuba Wandachowicz
"Społeczeństwo jest niemiłe"

"Hardkor Disko" to współczesna, pełna kontrastów metropolia oraz nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem, żyjące chwilą dzieci, a wokół nich rzeczywistość, w której wzbiera gniew i napięcie bliskie eksplozji. W takiej scenerii poznajemy Marcina (Marcin Kowalczyk), młodego chłopaka, który zaraz po przyjeździe do miasta spotyka trochę młodszą od siebie Olę (Jaśmina Polak). Zafascynowana nim dziewczyna zaprasza go do swojego świata, w którym królują mocne używki, niekończące się imprezy artystycznej bohemy i nielegalne wyścigi samochodów. Marcin przyjechał jednak z głęboko skrywaną tajemnicą i dokładnym planem zemsty, o którym ani dziewczyna, ani jej najbliżsi nie mają pojęcia. Film trafi do kin 4 kwietnia.

Twórcą obrazu jest Krzysztof Skonieczny, reżyser teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko czy hitu Jamala "Defto" oraz właśnie "Hajsu" Mister D.

wp
Podziel się

(fot. youtube.com)

Polub WP Gwiazdy
wp
wp
wp