wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Wyrzucili Machalicę z samolotu!

1 z 9:

Piotr Machalica

Piotr Machalica

Znany aktor ma poważne kłopoty! Tak awanturował się na pokładzie samolotu, którym miał lecieć do Nowego Jorku, że został z niego wyprowadzony przez straż graniczną, a sprawa została skierowana do sądu! Na pewno nie tak wyobrażał sobie swoją podróż do córki…

(KSo)

Najlepiej zarabiający aktorzy 2011 roku

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
NAU 18 sierpnia 2011 godz.: 10:09
2 13 Zgłoś Odpowiedz
To się potwierdza, że wykształcenie i wysokie stanowiska w Polsce bardzo rzadko idą w parze. Znam kilku prfesorów, którym na codzień słoma z butów wystaję.
Pokaż odpowiedzi (5) Ukryj wszystkie odpowiedzi
MARQS 18 sierpnia 2011 godz.: 11:30
0 11 Zgłoś Odpowiedz
Brawo Straż Graniczna. Tak powinien kończyć się każdy tego typu przypadek w przyszłości. Dlaczego ludzie z okładek pism chcą być traktowani w sposób odmienny od ogólnie przyjętego porządku publicznego. Czy dla nich pojęcia takie jak kultura bycia w miejscach publicznych to pustosłowie? Czy to próba zwrócenia uwagi na siebie? Co sobie taki Machalica czy inny Rokita wyobrażają, że kim szczególnym są. Zachowują się jak ludzie oderwani od pługa, nie obrażając rolników. Jak po czymś takim można spojrzeć w oczy dzieciom czy żonie? Żenada. Śmieci.
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
elena 19 sierpnia 2011 godz.: 09:21
4 10 Zgłoś Odpowiedz
Porządek w samolocie zakłócają małe dzieci. powinno się zabronić podróżować dzieciom do lat 2. Wrzaski tych dzieci są nie do zniesienia. To gorsze od człowieka upojonego do nieprzytomności alkoholem. Wrzask tych dzieciaków na pokładzie jest nie do wytrzymania.
Pokaż odpowiedzi (3) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie