wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Ewa Bukowska polską Demi Moore?

1 z 8:

Ewa Bukowska

Ewa Bukowska

Trudno uwierzyć, że ta kobieta ma już 46 lat. Ewa Bukowska zupełnie nie wygląda na swój wiek. Aktorka, z powodzeniem może zagrać jeszcze dużo młodsze postaci.

Ewa jest żoną aktora, Marka Bukowskiego, który powrócił niedawno na zawodowy szczyt.

Jej kariera rozpoczęła się spektakularnie w 1991 roku od roli żony tytułowego bohatera w filmie Kroll. Nie przyniosła jej jednak wielu kolejnych wymarzonych propozycji. Wspólnie z Markiem aktorka podróżowała natomiast po całym świecie. W międzyczasie udało jej się jednak zagrać w filmie Wrony oraz w produkowanych wspólnie z mężem filmach: Blok.pl i Sukces. W ostatnich latach pojawiła się też w epizodycznych rolach w kilku serialach.

(AKw/JMa)

Dołącz do nas na Facebooku!

Tajemnica młodości!

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
Robert 11 lutego 2012 godz.: 09:56
7 15 Zgłoś Odpowiedz
Jest Pani przepiękną kobietą. Zawsze Panią uwielbiałem....ale jestem tylko szaraczkiem i o kimś takim jak Pani mogę tylko pomarzyć. Na dodatek jest Pani świetną aktorką i ma Pani ciało, które może się nocami śnić:))) Pozdrawiam
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
Botoks,kwas 15 lutego 2012 godz.: 14:03
4 14 Zgłoś Odpowiedz
Przecież to oczywiste, że w tym wieku (46lat) nie można tak młodo wyglądać. Nawet mając bardzo dobre geny. Stać ją na zabiegi, więc sobie zrobiła. I tyle! Jak mnie będzie stać to też sobie zrobię co trzeba :)
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
DOOM 11 lutego 2012 godz.: 22:06
2 13 Zgłoś Odpowiedz
Polska Demi Moore, polski Brat Pitt, polska Angelina Jolie, polski ten i polski tamten. Polska to kraj sobowtórów okazuje się. Jak zwykle marne porównania.
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie