wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Tak kiedyś wyglądała Małgorzata Rozenek!

1 z 9:

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek

Poznajecie?! Dokładnie tak jeszcze jakiś czas temu wyglądała kobieta, która w ostatnim czasie podbiła serca polskich telewidzów!

Małgorzata Rozenek w ciągu zaledwie kilku miesięcy stała się rozpoznawalną postacią świata polskiej rozrywki. Można śmiało stwierdzić, że anonimowa żona aktora Jacka Rozenka przemieniła się w telewizyjną osobowość, choć pierwsze odcinki prowadzonego przez nią programu wcale tego nie wróżyły.

Chcesz być jak Perfekcyjna Pani domu? Kliknij!

Dołącz do nas na Facebooku!

Schudnij 3 kg w 7 dni!

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
kasik 19 lipca 2012 godz.: 18:34
6 21 Zgłoś Odpowiedz
Moim zdaniem kompletnie się nie nadaje do prowadzenia tego programu. Sztywna Paniusia po której zupełnie nie widać, że umie sprzątać.(zapewne ma do tego opłaconą osobę). Porady typu weź mleczko lub spray firmy.... są żałosne. Daleko jej do Perfekcyjnej pani domu jaką niewątpliwie jest Anthea Turner
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
gtty 19 lipca 2012 godz.: 17:54
3 17 Zgłoś Odpowiedz
Wszystkie panie z TVN wyglądają młodziej niż w młodości. Botox, szkła kontaktowe operacje plastyczne... plastikowe lalki.
brudas 19 lipca 2012 godz.: 18:41
2 16 Zgłoś Odpowiedz
Dla kasy robimy wiele. Korzystamy z koneksji, ze znanego nazwiska. Nie gorszy mnie to. Ale udawanie kogos, kim sie nie jest, ma krotki zywot. Osobowosc ekranu... sprzedaje swoja osobowosc. Podrasowana przez kreatorow wizerunku, stylistow,trenerow, ale siebie. Ta Pani udaje. Nie umie rozmawiac z ludzmi, to mentorstwo sprawia, ze nie ma w sobie nic z coacha a marnurowe czolo czyni ja niewiarygodna. Pani jest jednak sliczna i zgrabna, bez wszechobecnego papierocha (do zdjecia, w 21 wieku, matka i elegantka??!) milo sie na Nia patrzy. Tym niemniej, polsku program marnie nasladuje oryginal co w polaczeniu z udawana prowadzaca kwituje: NIE.
wczytaj więcej
HOT Galerie