wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Miley Cyrus chwali się krótką fryzurką

1 z 6:

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Miley na fali! Nastoletnia wokalistka znana z serialu dla młodych widzów Hannah Montana i wykonawczyni rzewnych przebojów na granicy country i popu zarzuca sieć swoimi prywatnymi fotkami, na których widać jej nowe uczesanie.

Obcięcie włosów musiało być dla niej jednym z najważniejszych życiowych wydarzeń. Nie dość, że media nigdy w życiu nie pisały o niej tak dużo, to jeszcze jej młodociani fani są już na granicy obłędu, zajęci sporem o to, czy lepiej jej było w długich lokach czy teraz w krótkiej, zadziornej fryzurce.

Jak przystało na każdą zapatrzoną w siebie nastolatkę, Miley wciąż publikuje zdjęcia nowego uczesania.

Naszym zdaniem naprawdę jest jej do twarzy. Teraz wygląda jak ktoś, kto nagrywa naprawdę dobrą muzykę! Kto wie, może to będzie następny krok?

A wam która fryzura podobała się bardziej?

Dołącz do nas na Facebooku!

Romans, zdrada i co dalej?

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
Stylesss 15 sierpnia 2012 godz.: 20:26
9 27 Zgłoś Odpowiedz
Szkoda, że nikt nie powiedział o tym, że ona te włosy ścięła na cel charytatywny, a to chyba jednak zmienia postać rzeczy, prawda? Ah.. Polska.. :/
Pokaż odpowiedzi (4) Ukryj wszystkie odpowiedzi
Alex987 15 sierpnia 2012 godz.: 16:27
6 23 Zgłoś Odpowiedz
Może niewygląda za ładnie, ale oddała włosy na peryłki dla chorych dzieci. Jak dla mnie szacunek dla niej za to, że mysli o innych. Nie każdą gwiazde było, by stać na takie poswięcenie !!!
omikronka 15 sierpnia 2012 godz.: 19:44
10 19 Zgłoś Odpowiedz
masakra...nigdy nie ścięłabym takich pięknych, długich włosów..Teraz Miley wygląda jak narkomanka..ew.piosenkarka rockowa..a ona nie spiewa rocka..teraz wygląda obrzydliwie..BLEEE
Pokaż odpowiedzi (3) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie