wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Anna Mucha: Wciąż walczy o sprawiedliwość!

1 z 7:

Anna Mucha z Vincentem

Anna Mucha z Vincentem

Ciąg dalszy dramatu związanego ze śmiercią kota Anny Muchy .

Niespełna dwuletni Vincent został otruty przez nieznanego sprawcę. Aktorka postanowiła nie odpuszczać i zgłosiła sprawę policji. Nie zdziwiła nas jej determinacja. Podobno nie było to pierwsze przestępstwo truciciela, który, według informacji przekazanych przez Annę, ma na swoim sumieniu więcej niewinnych zwierząt. Prokuratura przyjęła zgłoszenie i wkrótce miała nastąpić sekcja zwłok kota. Niestety, wciąż nie doszła do skutku.

Oznacza to, że aktorka w najbliższym czasie nie będzie mogła pochować swojego ukochanego pupila.

Jak długo będzie musiała czekać na rozwiązanie tej sprawy?

Dołącz do nas na Facebooku!

12 lekcji, które udoskonalą twoje życie miłosne

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
krossandra 29 sierpnia 2012 godz.: 15:05
12 103 Zgłoś Odpowiedz
Obchodzi mnie los każdego zwierzęcia,bez względu na to czy jest to zwierzę Anny Muchy czy zwykłego człowieka.Zwierzęta to istoty,które tak jak my mają uczucia i tak jak każdy człowiek pragną szacunku i miłości,co potrafią odwzajemnić.Szanuję i podziwiam ludzi którzy walczą tak jak Ania o szacunek dla swoich zwierząt.Mam w domu trójkę zwierząt,w tym dwa koty.Kto ma zwierzęta i potrafi je kochać,wie że życie bez nich wydaje się niemożliwe.Oby jak najwięcej takich ludzi.Brawo Ania!Niech truciciel zapłaci za swoje,chętnie sama bym go otruła!Życia nie wolno odbierać nikomu.Nie bawmy się w Boga.
Pokaż odpowiedzi (12) Ukryj wszystkie odpowiedzi
jurek 29 sierpnia 2012 godz.: 14:35
4 95 Zgłoś Odpowiedz
czytam posty i niektórych nie rozumiem. A niby dlaczego ktoś może bezkarnie truć zwierzęta? To jest czyn zabroniony więc sprawca powinien być pociągnięty do odpowiedzialności. Nie bardzo wierzę, że tak się stanie ale byłbym zadowolony jeśli tak będzie. Też miałem kota, którego ktoś otruł i nie było to miłe przeżycie choć oczywiście ma to inny ciężar niż śmierć człowiek. A co do tego czy Mucha ochrzciła dziecko czy nie to jest jej sprawa. W Polsce mieszkają przeważnie ludzie ochrzczeni, którym nie przeszkadza trucie kotów, trzymanie noworodków w beczkach, mordowanie, zatrudnianie na czarno, życie na kocią łapę ( nic przeciwko nie mam) oglądanie głupich filmów i talk showów i paru jeszcze innych mniej fajnych rzeczy i jakoś to wszystko gładko uchodzi
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
OLGA J 29 sierpnia 2012 godz.: 17:32
12 57 Zgłoś Odpowiedz
CZY BEDZIE TRANSMISJA Z POGRZEBU I CZY ZAGRA ICH DWOJE
Pokaż odpowiedzi (8) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie