wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej, zobacz zdjęcia!

1 z 43:

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Miesiące przygotowań, setki domysłów, tysiące fanów oczekujących na jedno z największych wydarzeń roku… Stało się! Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha jest już faktem.
Jak wyglądała ich droga do ołtarza? Para przez długi czas unikała mediów. Rzadko pokazywali się na wspólnych bankietach i nie komentowali swojego życia prywatnego. Prawdziwa sensacja wybuchła, kiedy pojawiły się informacje o zaręczynach i planowanym ślubie zakochanych.

Natychmiast rozpoczęły się spekulacje dotyczące daty oraz miejsca ceremonii, a także wyboru sukni, oprawy muzycznej i… weselnych gości! Istne szaleństwo! Dzisiaj wiemy już, że uroczystość odbyła się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego na warszawskiej Starówce. Kreację panny młodej zaprojektowała ceniona polska projektantka, Sabrina Pilewicz. Ola miała gładko zaczesane włosy, bardzo wyraźny makijaż, a bukiet zrobiony został z białych kalii. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. członkowie zespołu Poluzjanci, którego liderem jest Kuba, a także Natalia Kukulska , Kayah i Edyta Herbuś i wiele osób "ze świecznika". Choć w Warszawie pogoda nie dopisała, atmosfera podczas ceremonii ślubnej była niepowtarzalna.

Jak wyglądała Aleksandra? Jak bawili się goście? Zapraszamy do naszej galerii. Jak sądzicie, czy ten ślub ma szansę przejść do historii?

Sekret bezwarunkowej miłości!

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
bubu 22 września 2012 godz.: 20:20
24 100 Zgłoś Odpowiedz
dzieci chodzą głodne do szkoły a złodzieje sie bawią !!!!!!
OLEKSYR 23 września 2012 godz.: 11:57
7 100 Zgłoś Odpowiedz
w końcu Oleksy nagrany powiedział ,że Olek K. NAKRADŁ na 4 pokolenia . Więc wesele było NA BOGATO !
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
weteran 22 września 2012 godz.: 22:56
9 86 Zgłoś Odpowiedz
Moi drodzy. Młodzi niech się cieszą tym co mają. Tego im z całego serca życzę, ale ja biedny emeryt, jedynym szczęściem które mam to ten przydrogi internet, to piwko które schłodzę sobie pod kranem, kupione w Biedronce, bo wiem, że tanie i zawsze świeże i to, że asteroida gwizdnie za 91 dni w ziemię i wtedy wszyscy jak jeden będziemy równi i parówki z indyka które mi smakują, też kupione w Biedronce i ten cholernie niedobry deszcz bo mi ostatnie buty zaczęły przeciekać. Mam 67 lat i jestem sam na Świecie i tylko jedno potrafię dobrze, wyć do księżyca. Czy jest ktoś, co mi powie coś miłego ??????? Ludzie ratujcie mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pokaż odpowiedzi (19) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie