wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Karolina Wajda: Posiadanie dzieci jest kwestią miłości, a nie kalkulacji

1 z 9:

Karolina Wajda, Beata Tyszkiewicz

Karolina Wajda, Beata Tyszkiewicz

Karolina Wajda dołączyła do grupy gwiazd, które głośno i szczerze mówią o decyzji nieposiadania dzieci.
Zjawiła się w Dzień dobry TVN

i jasno dała wszystkim do zrozumienia, co myśli o powoływaniu do życia potomstwa z czystej kalkulacji. Widzowie porannego show mogli przecierać oczy ze zdumienia. W końcu nie codziennie takie tematy poruszane są w tym ułożonym i przewidywalnym programie.

Kwestia posiadania dzieci jest kwestią miłości, a nie kalkulacji. Ja nie mam dzieci, bo widocznie mój instynkt nie był dostatecznie silny, by przełamać zdrowy rozsądek - rozpoczęła swoją odważną wypowiedź córka Beaty Tyszkiewicz i wpisała się do nieformalnego grona bezdzietnych "koleżanek", takich jak Agnieszka Szulim czy Grażyna Torbicka .

aos/bż

Jezus Maria Peszek

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
Ania 24 października 2012 godz.: 21:17
10 42 Zgłoś Odpowiedz
Nie ma obowiązku posiadania dzieci. Dzieci nie są gwarantem udanego związku ani dobrego samopoczucia w życiu.
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
Nike 25 października 2012 godz.: 09:42
5 38 Zgłoś Odpowiedz
Ja mam prawie 29 lat i nie zamierzam jeszcze zostać matką, mam pracę szkołe i w moim życiu nie ma czasu na dzieci. Nienawidzę hałasu, krzyku. Jestem mężatką i dobrze nam bez dzieci. Możemy sobie pozwolić na wyjścia i wyjazdy kiedy chcemy. Po prostu wolność. Poza tym aby wychować dziecko potrzebne są duże pieniądze i urządzone mieszkanie. My jesteśmy na dorobku. Poza tym mając dziecko nie znalazłabym lepszej pracy. Moja koleżanka została zwolniona z dobrego stanowiska po tym jak urodziła dziecko. Nie rozumiem też ludzi biednych którzy ciągle rodzą dzieci i wołają o pomoc od państwa bo nie mogą ich utrzymać. To jest chore. Takim ludziom to powinni za darmo wydawać prezerwatywy bo to tańsze. Wogóle ten nasz kraj to jest do niczego. Rządy Tuska i jego ekipy doprowadzą do całkowitego upadku kraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wyzwolona 25 października 2012 godz.: 10:12
11 38 Zgłoś Odpowiedz
odzywają się tutaj głównie matki polki, które w 90% wpadły, albo chciały zatrzymać przy sobie męża, bądź dostać alimenty - taka obrona życia, dzieci, oh ah eh, wzruszyłam się, każdy ma swój wybór - nie ma czegoś takiego jak dług do spłacenia za nasze dzieciństwo - błagam, żałosne głupie baby inkubatory
Pokaż odpowiedzi (5) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie