wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Julia Kamińska już nie ukrywa swojego związku!

1 z 9:

Julia Kamińska, Piotr Jasek

Julia Kamińska, Piotr Jasek

Wiadomość o ich romansie wzbudziła wiele kontrowersji. Ona - śliczna młodziutka aktorka, i on - mężczyzna z branży. Początkowo Julia Kamińska (25 l.) ukrywała związek z Piotrem Jaskiem (45 l.). Ale z tym już koniec. Gwiazda serialu Brzydula zaczęła się pojawiać oficjalnie z ukochanym u boku.

Podczas poniedziałkowego jubileuszowego koncertu zespołu De Mono uśmiech nie schodził Julii Kamińskiej z twarzy. Wtulona w swojego mężczyznę Julia chętnie pozowała do zdjęć. Zaledwie dzień wcześniej para pojawiła się także razem na gali rozdania nagród Zwykły bohater.

Najwidoczniej Kamińska miała już dość ukrywania swoich uczuć i postanowiła pokazać całemu światu, że jest szczęśliwa pomimo wytykanej różnicy wieku między nią a jej partnerem.

Przypomnijmy, że para poznała się podczas kręcenia serialu TVN Brzydula, który przyniósł Kamińskiej ogromną popularność, a którego głównym scenarzystą był właśnie Piotr Jasek. Najprawdopodobniej to właśnie on zaraził aktorkę miłością do pisania i teraz Julia sama już pisze scenariusze.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Janda idzie na emeryturę?

Jak stworzyć udany związek!

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
kolo 5 grudnia 2012 godz.: 13:06
21 73 Zgłoś Odpowiedz
Dojrzały mężczyzna zapewni kobiecie dobry seks i finansową przyszłość , siusmajtki mogą jedynie zapewnić szybki wytrysk i piwo z kolegami przy playstation :P
Pokaż odpowiedzi (11) Ukryj wszystkie odpowiedzi
nick 5 grudnia 2012 godz.: 17:11
7 30 Zgłoś Odpowiedz
Mój mąż jest ode mnie 19 lat starszy,dlatego rozumiem,że można się zakochać mimo tak dużej różnicy wieku-liczy się charakter a nie zasobność portfela,czy wiek.Jeżeli ludzie do siebie pasują,lubią ze sobą przebywać i się rozumieją to ze sobą będą,szkoda tylko,że inni zamiast to uszanować muszą głupio komentować.Kobiety,które mają starszych partnerów na pewno mnie zrozumieją,bo wiedzą,że są oni bardziej dojrzalsi i mądrzejsi,nie zachowują się jak szczeniaki!
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
luna 5 grudnia 2012 godz.: 12:17
8 28 Zgłoś Odpowiedz
I dobrze, że jest starszy . Mój mąż jest ode mnie jedynie 2 lata starszy, ale umysłowo dzieli nas przepaść - on jeszcze żyje w świecie , w którym mamusia wszystko za niego robiła, to o niego trzeba się troszczyć , on ma "doły" :/ Mamy syna i praktycznie całe wychowanie spada na mnie, bo on nie dorósł do roli ojca . Wiem, widziały gały co brały, ale po pojawieniu się dziecka wszystko się zmienia, a tego się nie da przewidzieć . Może gdyby był straszy o jakieś 10 lat , wtedy byłby prawdziwym mężczyzną, a nie Piotrusiem Panem :/
Pokaż odpowiedzi (4) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie