wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Joanna Jabłczyńska rozebrała się w słusznej sprawie!

1 z 7:

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska

Co za ciało!

Twórcy Na Wspólnej zafundowali fanom serialu niemałą atrakcję. W jednym z odcinków mogliśmy podziwiać bowiem główne bohaterki w rozbieranej sesji. Na najwięcej przed obiektywem aparatu pozwoliła sobie Joanna Jabłczyńska , chociaż jeszcze niedawno zapewniała, że podobna sytuacja nie wchodzi w grę.

Kiedyś rzeczywiście mówiłam, że może wystąpię w rozbieranej sesji zdjęciowej. Ale myślę, że te plany runęły i już nie powrócą ze względu na aplikację radcowską, którą właśnie rozpoczynam. Muszę godnie reprezentować swój przyszły zawód - zastrzegała jakiś czas temu w rozmowie z Faktem.

Tym razem jednak liczył się szczytny cel. Serialowa sesja jest bowiem częścią kampanii na rzecz profilaktyki raka piersi
<br / Pikanterii dodaje fakt, że aktorka pozowała topless przed serialowym Filipem, byłym mężem granej przez nią Marty.
Co sądzicie o zmysłowych zdjęciach Joanny?

Wyjątkowe akty

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
Halina 14 kwietnia 2013 godz.: 18:45
4 23 Zgłoś Odpowiedz
Ludzie! Nie macie innych problemow tylko wypisywanie takich bzdur? Oczy nie takie , sylwetka zla itp. Przeciez to smierdzi zwykla zazdroscia. Spojrzcie sami w lustro i porownajcie swoj tylek czy inne czesci ciala z tymi czesciami aktorki. Wypadniecie zawsze blado w porownaniu z jej kontem bankowym. Zabierzcie sie sami do pracy zeby cos zarobic i nie zazdroscic innym. Pozdrawiam zyczliwych. Halina K.
Pokaż odpowiedzi (3) Ukryj wszystkie odpowiedzi
mikn 3 lipca 2013 godz.: 17:44
4 23 Zgłoś Odpowiedz
Panowie a jakie wy macie kobiety w domu? Nikt nie jest idealny. Wymagacie czego? Jak ma sylikonowy biust to stuczna jak naturalny obwisly! sami juz nie wiecie czego chcecie, z braku ambicji , nudy , piszecie juz takie bzdety ze gdy się to czyta jedna wielka porazka, sami macie brzuchy jak beczki w spodniach zero a te komentarze? Zalosne! Ja osobiscie nie znam jej , ,ale nie oceniam , mam oceniac bo jest niska cy ma wąskie usta?Pfff co to ma byc? Nauczcie się samokrytki trochę , trzeba spojrzec najpierw na siebie poniej oceniac innych zalosne dupki.Kazda kobieta jest piękna ni ewane jak wygląda tylko jak to podkresli i tluszczyk nic nie znaczy kretyni! Jak kobieta chuda to zle, szczupla tez zle gruba tez zle! Trzeba walnąc się w glupi możdzek jak jeszcze w ogole jest! Za czytac takie bzdury!
Pokaż odpowiedzi (5) Ukryj wszystkie odpowiedzi
on 30 kwietnia 2013 godz.: 09:46
7 23 Zgłoś Odpowiedz
Ta dziewczyna ma coś takiego w sobie że za nic w świecie nie wyda mi się seksowna
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie