wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Piotr Kaszubski: Celebryci przyjaźnią się z nim dla darmowego botoksu?

1 z 9:

Budzi skrajne emocje

Budzi skrajne emocje

Z dnia na dzień zrobiło się o nim głośno. Choć wiele razy oglądaliśmy jego twarz w reklamach i serialach, mało kto wiedział, kim jest Piotr Kaszubski, najmłodszy milioner w Polsce, celebryta i właściciel kliniki estetycznej.

Ma tyle samo fanów, co przeciwników, a w show-biznesie osoby, które stały po jego stronie, coraz częściej odwracają się od niego i głośno krytykują.
Po Ilonie Felicjańskiej, do tego grona dołączył Robert Patoleta, "dziennikarz", którego mało kto traktuje poważnie.
Teraz ma kolejnego wroga. Kaszubski zobaczył w programie Na językach wypowiedź Patolety, która wyraźnie dała mu do zrozumienia, że trudno o przyjaciół na warszawskich salonach.
Ci, którzy za kulisami poklepują się po ramieniu, przed kamerami wypierają się bliskiej znajomości...

Jak zakończy się ten konflikt? Robi się coraz bardziej nieprzyjemnie...

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
bolo 21 lutego 2013 godz.: 08:49
2 56 Zgłoś Odpowiedz
skąd 20latek ma miliony na rozkręcenie biznesu i to jeszcze w chirurgii estetycznej?
Pokaż odpowiedzi (6) Ukryj wszystkie odpowiedzi
jas 21 lutego 2013 godz.: 09:59
3 34 Zgłoś Odpowiedz
A podatki odprowadzał? Gdzie jest SKARBÓWKA.
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
Money 20 lutego 2013 godz.: 17:44
2 28 Zgłoś Odpowiedz
Odnośnie kłamstw kaszubskiego FAKTY: jak sam mówi nad otwarciem kliniki pracował 1,5 roku, klinika została otwarta koło grudnia 2011, rozpoczął pracę nad nią koło maja 2010, czyli zaraz po maturze, więc kiedy był wyjazd do Danii na pielenie ogrodów, na który się powołuje? Dodatkowo z tego co mówi niemal cały jego dorobek „artystyczny” i reklamowy miał miejsce w 2011 i 2012 więc w momencie rozpoczęcia pracy nad kliniką również nie miał gotówki z tego źródła. Co do świerszczy to sam pisał na swojej stronie, że ze świerszczami to nie były wielkie pieniądze cyt. „to nie było jakieś 50 czy 100 tys” więc było to znacznie, znacznie mniej. Pozostają stajnie i tłumaczenia. O stajniach mówił, że pracował w nich jak miał 13 lat, na swojej stronie wspomniał że w tym czasie zarabiał max 350 zł miesięcznie. No to pozostają tłumaczenia. Zarabiał na nich 300 zł trzy razy w tygodniu, co daje 3600 zł miesięcznie, mówi, że robił to mając 17 lat, co oznacza, że robił to max przez rok a znając go pewnie i to jest przerysowane. Patrząc racjonalnie łącznie kasa ze wszystkich źródeł nie przekracza nawet 50 tys.
Pokaż odpowiedzi (3) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie