wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Natalia Kukulska jak mała dziewczynka!

1 z 8:

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska nie stroni od oryginalnych stylizacji. Bardzo często decyduje się na ciekawe kroje i desenie. Do pasków, kropek i kwiatów dołączyła właśnie pepitkę!

Piosenkarka pojawiła się ostatnio na premierze Progressive Eliminacje na Novej Scenie. Miała na sobie marynarkę i krótkie spodenki w charakterystyczną czarno-białą kratkę. Niestety, wzór w połączeniu z takim strojem nie prezentował się najlepiej.

Natalia wyglądała w nim jak mała dziewczynka! Efekt potęgowała fryzura wokalistki. Upięte wysoko włosy, choć odejmowały jej lat, w tym przypadku działały na jej niekorzyść.

Różowa szminka i fioletowe paznokcie także przywodziły skojarzenia z dziecięcym zespołem Fasolki i czasami Puszka Okruszka. Naszym zdaniem tej kreacji zdecydowanie nie można zaliczyć do udanych.

Zgadzacie się?

Zamień kilogramy na zabójczą pewność siebie!

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
gosc 2 marca 2013 godz.: 12:08
18 23 Zgłoś Odpowiedz
podkreslila swoja brzydote
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
OLI 2 marca 2013 godz.: 15:25
4 20 Zgłoś Odpowiedz
Widac tylko glowe-jak u konia
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
paula 2 marca 2013 godz.: 17:08
5 19 Zgłoś Odpowiedz
Mnie się podoba, wygląda super, młodo, świeżo i dziewczęco. A kim że jest ten "wielki krytyk" i znawca mody? Być może nikim. Dlaczego ktoś, jednostka jakaś taka sama jak ja, ma być wyrocznią i wmawiać mi i innym co jest ładne a co nie. Mam dość tych q.r...wa krytyków i pseudoznawców. Mam dość plucia na ludzi i wzbudzania w tem sposób sensacji. Dość jadu!!!!Dość!!!!Ja patrzę i widzę, że jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bardzo ok!!!!!!!!!!!!!!
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie