wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Edyta Olszówka została odmieniona przez grafików komputerowych!

1 z 12:

Edyta Olszówka

Edyta Olszówka

Wygładzone zmarszczki, piękny owal twarzy, świetlista cera i promieniste spojrzenie. Edyta Olszówka (42 l.), którą widzimy na reklamach jednej z firm kosmetycznych, zachwyca urodą. I choć aktorka należy oczywiście do atrakcyjnych kobiet, to trudno nie zauważyć, że na co dzień wygląda nieco inaczej, a do jej wizerunku na afiszach przyłożyli się graficy komputerowi.

Nie od dziś wiadomo, że w reklamach kosmetyków bardzo ważne jest, by promująca je osoba wyglądała nienagannie, do czego wykorzystywane są obecne techniki komputerowe. Jednak zdarza się, że gwiazdy, które spoglądają na nas z plakatów prawie w ogóle nie przypominają siebie. I tak właśnie jest w przypadku Edyty Olszówki.

Na zdjęciach reklamowych gwiazda nie tylko nie posiada ani jednej zmarszczki, ale też ma zmieniony kształt twarzy! Jej cera jest ewidentnie wygładzona, a zęby lśnią w uśmiechu wręcz nienaturalną bielą.

Aktorka nie tylko wypiękniała, ale i wzbogaciła się na reklamie. Jak dowiedział się Fakt, zarobiła 300 tys. złotych! Biorąc pod uwagę, że gwiazda nie narzeka ostatnio na nadmiar pracy - gra w teatrze, a w telewizji można zobaczyć ją jedynie w roli Poli w serialu Przepis na życie - to taki zastrzyk finansowy na pewno jej się przyda!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Piotr Adamczyk żałuje ślubu z Kate. Znał ją za słabo?

Jak wyglądać dziesięć lat młodziej po czterdziestce!

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
kristi 28 marca 2013 godz.: 08:39
0 20 Zgłoś Odpowiedz
Co to znaczy, że nie ma dzieci to jest nijaka? Co za bzdury! Ja też nie mam i wiele kobiet nie ma z różnych powodów. A co do Olszówki to widziałam ją w wielu rolach i naprawdę jest dobra w tym co robi. Przede wszystkim jednak to piękna kobieta.
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
Q 28 marca 2013 godz.: 09:22
0 17 Zgłoś Odpowiedz
Kobieta, jak kobieta. Teraz, jeśli ktoś nie ma botoksowej maski na gębie, to jest - zdaniem pismaków - dziwny. Dlatego ci oszaleli tzw. graficy dorabiają. Wniosek: Ona normalna. Oni nienormalni.
gosia 28 marca 2013 godz.: 08:36
0 12 Zgłoś Odpowiedz
dlaczego zrobili jej w reklamie brazowe oczy???!!!! przeciez ma zupelnie inne.........
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie