wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Marta Wierzbicka w Playboyu: kulisy!

1 z 11:

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Od czasu słynnej rozbieranej sesji Anny Muchy, w której pokazała naprawdę dużo, polski show-biznes nie ekscytował się nagimi zdjęciami tak bardzo!

Marta Wierzbicka, coraz bardziej popularna aktorka z Na Wspólnej, od jakiegoś czasu chcąc nie chcąc jest bohaterką kolorowej prasy głownie ze względu na swoje... piersi. Chodzi o to, że nieraz utyskiwała na ich rozmiar, zapowiadając, że je zmniejszy. Jak zdradziła w rozmowie z Agnieszką Szulim w programie Na językach, sama jest zaskoczona, że to wywołuje tyle emocji.
Zdążyła jednak zorientować się, że na swoim kompleksie może zarobić! Za rozbierane zdjęcia wzięła 30 tysięcy złotych. Uważamy, że to dość mała kwota, ponieważ ten numer magazynu dla panów jest jednym z najciekawszych właśnie dzięki Marcie.

Na swoim kanale na YouTube Wierzbicka umieściła filmik przedstawiający przygotowania do sesji. Widzimy na nim, jak aktorka ze zwyczajnej dziewczyny z problemami z cerą przeistacza się w seksbombę.

Czy ta odważna sesja pomoże Marcie w karierze? Taki potencjał nie może się zmarnować!

Na końcu tej galerii znajdziecie całe wideo!

Niegrzeczne dziewczynki robią karierę!

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
jury 2 maja 2013 godz.: 13:02
42 105 Zgłoś Odpowiedz
Biedna dziewczyna. Bandzie szatanów udało się namówić ja do grzechu, którego konsekwencje będzie dźwigała całe życie. Marne 30 koła to jak garść srebrników za które człowiek pozbawia się Bożej łaski i bierze przekleństwo grzechu na swoje ramiona. Współczuje jej że dala się zwieść i podejść szatanom, oczywiście zawsze pod pozorem wizji artystycznej, dobrego smaku, piękna i dobra. Diabeł nigdy nie mówi prawdy, a już na pewno nie informuje jak powywraca człowiekowi życie po grzechu.
Pokaż odpowiedzi (13) Ukryj wszystkie odpowiedzi
asdsf 2 maja 2013 godz.: 12:53
9 89 Zgłoś Odpowiedz
luksusowy sposob prostytucji... sprzedawac swoje cialo na strony kolorowych pisemek
Pokaż odpowiedzi (4) Ukryj wszystkie odpowiedzi
ja 2 maja 2013 godz.: 12:01
62 67 Zgłoś Odpowiedz
wszytko bym oddał za taką "pryszczatą" dziewicę z pięknymi piersiami
Pokaż odpowiedzi (34) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie