wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Siostra Zuzy Kołodziejczyk też mogłaby być topmodelką!

1 z 7:

Zuza i Tamara Kołodziejczyk

Zuza i Tamara Kołodziejczyk

Czy wiecie, że dziewiętnastoletnia Zuza Kołodziejczyk, która wygrała 3 edycję programu Top Model ma siostrę bliźniaczkę? Ona i Tamara są do siebie podobne jak dwie krople wody. Mieszkają z rodzicami w Poznaniu, obie interesują się modą.

Jak widać po wyniku głosowania widzów, by wygrać polski program, nie potrzeba idealnych wymiarów ani specjalnego talentu. Zuza zyskała sympatię widzów swoją osobowością i charakterem. Oczywiście jej szansę na prawdziwą karierę i tak zweryfikują castingi i pokazy. Czy Tamara Kołodziejczyk również widzi się na wybiegach?

Siostra zwyciężczyni show jest związana ze światem mody, ale interesuje ją stanie po drugiej stronie obiektywu, jest fotografem. Chętnie fotografuje swoją znaną siostrę, prowadzi także jej oficjalny profil na Facebooku.

Podczas finałowego odcinka wraz z rodzicami gorąco jej kibicowała, a po ogłoszeniu wyniku jako jedna z pierwszych osób podbiegła jej pogratulować. Dziewczyny mają ze sobą świetny kontakt i to widać!

Fotografia obnażona. Mistrzowskie sesje aktu!

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
nina 6 czerwca 2013 godz.: 13:14
28 41 Zgłoś Odpowiedz
dziwne są niektóre zdjęcia,a raczej te pocałunki ,niby siostry,a zachowują się jakby nimi wcale nie były,tylko byli parą-nie podoba mi się to!!!!!!!!!!!!
Pokaż odpowiedzi (5) Ukryj wszystkie odpowiedzi
tak 6 czerwca 2013 godz.: 12:54
5 39 Zgłoś Odpowiedz
fajnie, że się lubią. moja siostra w takim momencie powiedziałaby " wygrałaś, bo zrobiło im się ciebie żal" lub " głupi zawsze ma szczęście" , " przespałaś się z kimś? "
Pokaż odpowiedzi (5) Ukryj wszystkie odpowiedzi
Jaco 6 czerwca 2013 godz.: 21:19
27 33 Zgłoś Odpowiedz
Zuza nie jest brzydka . Wydaje mi się jednak że powinna wygrać Marcela , która jest zdecydowanie ładniejsza.
Pokaż odpowiedzi (4) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie