wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Sopot Festiwal 2013: Wojna na dekolty!

1 z 10:

Która z pań wyglądała najlepiej?

Która z pań wyglądała najlepiej?

To była jedna z ciekawszych edycji sopockiego festiwalu! Choć podczas rozdawania najważniejszych nagród brakowało tym razem elementu zaskoczenia, niemal wszyscy artyści udowodnili wysoki, profesjonalny poziom.

Oprócz wyróżnionych wokalistów i zespołów, szczególną uwagę przykuwały bawiące się nad morzem celebrytki. Większość z nich znalazła się w centrum zainteresowania dzięki... odważnym dekoltom. Kuszące koronki, wycięcia i prześwity zdominowały Sopot TOPtrendy Festiwal 2013. I tak, wśród chętnie prezentujących swoje największe wdzięki znalazły się m.in. Patrycja Pająk, Elżbieta Romanowska, Ewa Farna i Karolina Szostak.

Zgromadzeni goście i widzowie przed telewizorami musieli być wniebowzięci! Która z atrakcyjnych pań zasługuje waszym zdaniem na miano najseksowniejszej festiwalowej gwiazdy?

Zapraszamy do naszej galerii!

Niegrzeczne dziewczynki robią karierę!

Następne
Popularne komentarze
obiektyw 9 czerwca 2013 godz.: 14:21
24 30 Zgłoś Odpowiedz
Przykro pisać, ale jednak nie ma to jak szczupłe dziewczyny - nawet z małymi cyckami. Te spasione pasztety z wielkim cycem wyglądają ciężko i przysadziście, jak wiejskie dziołchy na jakimś balu przebierańców. Nie powinny się łudzić, że ich wymiona odwrócą uwagę od brzuchów, fetu na bokach, grubych ud i ciężkich, grubo ciosanych łydek.
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
j 9 czerwca 2013 godz.: 14:19
1 23 Zgłoś Odpowiedz
ta pajak to nie wiem skad ona sie wziela, wyskoczyla nagle z lisci i panoszy sie po dywanach. w ogole co ona robila na tej imprezie? chyba zaproszona ja tylko po to zeby robila tlum. a romanowskiej polecam odchudzanie, bo nie wyglada najlepiej ten wypiety boiler.
gabino 9 czerwca 2013 godz.: 14:50
12 23 Zgłoś Odpowiedz
ja pierdole to nie cycki tylko tłuste zwisy
Pokaż odpowiedzi (3) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie