wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk rozstali się?!

1 z 6:

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk

Ostatnio coraz częściej plotkuje się o tym, że ich uczucie się wypaliło! Czy to dlatego Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk od ponad roku widywani są wyłącznie oddzielnie?

To bzdura! - tak właścicielka marki La Mania jeszcze do niedawna komentowała podobne pogłoski. Dziś jednak nie rozmawia już na temat doniesień o swoim życiu prywatnym. Czyżby nie zdążyła otrząsnąć się po rozstaniu?

Czy ten związek można ocalić? Poradnik dla kobiet

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
Smutny Joe 23 września 2013 godz.: 21:07
5 266 Zgłoś Odpowiedz
A ja wciąż czekam na biografię p. Kulczyka, na pełny życiorys o tym jak z niczego stał się tak bogaty nic w zasadzie nie produkując, nie mając żadnego określonego talentu ni ponad miarę inteligencji; ot taki tam człowiek ni stąd ni zowąd, który swego czasu kupując np. Telekomunikację Polską za ileś milionów, opylił ją za moment za ileś miliardów, bo III RP samodzielnie nie potrafiła tego zrobić, to znaczy - musiała znaleźć pośrednika, by ten zarobił więcej niż III RP. Bardzo mnie ciekawi geniusz p. Kulczyka, no po prostu niesamowity talent do biznesu bo wiem, że w czasach kiedy on dochodził do miliardów taki np. Perszing mający 8 mln dol. ni stąd ni zowąd ginął bawiąc się w Tatrach, a p. Kulczyk nigdy nie spotkał się z żadnym niebezpieczeństwem ze strony tzw. świata przestępczego. To talent nieprawdopodobny, mam nadzieję, że ktoś to w końcu opisze, mam nadzieję, że p. Kulczyk pomoże to sfinansować by młodzi adepci biznesu dowiedzieli się jak w III RP robi się biznes i na czym to polega. Dziękuję z góry p. Kulczykowi.
Pokaż odpowiedzi (27) Ukryj wszystkie odpowiedzi
humanista 23 września 2013 godz.: 14:56
6 120 Zgłoś Odpowiedz
PEWNIE NIE UWIERZYCIE, ALE CHODZIŁEM Z NIĄ DO JEDNEJ KLASY W LICEUM. JUŻ WTEDY ZNANA BYŁA Z ŻYCIOWEGO CREDO: ZAKOCHAM SIĘ JAK ZOBACZĘ STAN PORTFELA... Czyżby trafił sie ktos bardziej nadziany?
Pokaż odpowiedzi (7) Ukryj wszystkie odpowiedzi
kochana i kochajaca zona 23 września 2013 godz.: 22:23
14 79 Zgłoś Odpowiedz
Za kilka lat Pan Kulczyk obudzi sie z przyslowiowa reka w nocniku. Tzn. Ocknie sie ze jest juz stary i nieatrakcyjny i nie ma obok siebie nikogo kto szczerze go kocha. I ze pomimo ze ma duuuuuzo kasy jest tak naprawde samotnym czlowiekiem. Ze wszyscy dookola lacznie z dziecmi jak sepy kraza kolo jego pieniedzy a na nim nikomu tak naprawde nie zalezy.
Pokaż odpowiedzi (8) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie