wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Tatiana Okupnik wzięła ślub! Mamy zdjęcia!

1 z 6:

Tatiana Okupnik, Michał Micielski

Tatiana Okupnik, Michał Micielski

Radosną nowinę zdradził Marcin Gortat!

Od kilku dni w kuluarach plotkowano, że Tatiana Okupnik wraz ze swoim ukochanym Michałem Micielskim planują ślub. Zakochani nie zdradzali jednak dokładnej daty i miejsca ceremonii. Chcieli uniknąć tłumu fotoreporterów i w tym szczególnym dla nich dniu być jedynie w kręgu rodziny i najbliższych przyjaciół.

Okazuje się, że utrzymanie informacji w tajemnicy udało im się znakomicie. Waśnie się dowiedzieliśmy, że Tatiana już wyszła za Michała, menadżera Marcina Gortata. O tym, że piosenkarka jest mężatką, poinformował na swoim Twitterze przyjaciel nowożeńców.

Gratulacje dla całej rodziny Micielsko-Okupnikowej za super wesele.... !! A poprawimy to mistrzostwo świata!!!! - napisał Marcin Gortat. Pochwalił się również, że to on poznał ze sobą młodą parę.

Nie ukrywam, że jestem ojcem chrzestnym tej pary.. Poznali się na moim evencie;))) - wyznał na Twitterze Gortat.

Koszykarz na profilu zamieścił też pierwsze zdjęcia ze ślubu. Zobaczcie jak wyglądała para młoda! Podoba wam się sukienka Tatiany?

Związki małżeńskie, czyli jak mężczyźni krzywdzą kobiety i vice versa

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
d 25 września 2013 godz.: 16:58
5 42 Zgłoś Odpowiedz
bardzo odpowiednia sukienka ślubna .idealna do wieku. około trzydziestki nie ma co robić szopek z sukniami i welonami,sam ślub i wesele tez powinno byc dyskretne ,tak jak tutaj.dowiedzielismy sie o ślubie ,po slubie ,i tak powinno być.
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
załosne 25 września 2013 godz.: 12:54
0 23 Zgłoś Odpowiedz
A GDZIE TE ZDJĘCIA?? PO CO DAJECIE TAKIE NAGŁÓWKI KTÓRE MAJĄ SIE NIJAK DO TEGO CO TU PREZENTUJECIE!!!!
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
ba-ba 26 września 2013 godz.: 08:46
2 19 Zgłoś Odpowiedz
...opamiętajcie się internauci w tych swoich opiniach!!!... a największą waszą tragedią są te błędy ortograficzne, które świadczą o was, a nie o Tatianie!!!!!!!!!!!....... jej mąż - jej wybór!!! STOP tym obrzydliwym komentarzom!!!!....
wczytaj więcej
HOT Galerie