wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Adam Sztaba: żona czy kariera?!

1 z 4:

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska

Jest jurorem w popularnym programie muzycznym, kieruje wielką orkiestrą, wciąż koncertuje i komponuje. Adam Sztaba (38 l.) jest bardzo zajętym człowiekiem.

Jego pracoholizm od dawna już przeszkadzał Dorocie Szelągowskiej (33 l.). Jak dowiedział się Fakt, żona muzyka wierzyła, że po ślubie jej ukochany zwolni tempo. Niestety, przeliczyła się...

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Miss Polski: Nie jestem prostytutką

15 błędów, które zabijają związek!

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
aaa 10 października 2013 godz.: 10:02
3 32 Zgłoś Odpowiedz
Byli ze sobą parę lat, a teraz tak nagle zrobił się zły, że musiała wyprowadzic się z domu? A może chodzi o pieniądze, teraz jako małżonka czy była małżonka może wystąpić o podział majątku. Wcześniej nic się jej nie należało.
Pokaż odpowiedzi (3) Ukryj wszystkie odpowiedzi
DJ 10 października 2013 godz.: 10:52
2 23 Zgłoś Odpowiedz
Widzialy galy co braly znali sie przed slubem 10 lat! Kobitka wiedziala ze to geniusz muzyczny Caly czas widze w TV chlopak rozwija sie pracuje na 3 etatach i w domu komponuje. Jej matka w dmomu pisze ksiazki powinna to zrozumiec a On komponuje. Doroto nie dojrzalas do malzenstwa tolerancji dla jego muzycznego geniuszu. On jak Bach w domu komponuje a Ty jesli nie chcesz tego rozumiec i zapedzic go do pomocy przy dziecku to rozwiedz sie wyjdz na pracownika ktory wraca po 8 godz. z 2 tys. zl. i bedzie sie Toba i dzieckiem zajmowal! Badz dumna ze masz faceta co pracuje na Ciebie dziecko siebie i wszystko. Ty jak pojdziesz do pracy to przyniesiesz 1500 zl i co??????
czk 10 października 2013 godz.: 10:16
4 21 Zgłoś Odpowiedz
Panie Adamie bardzo pana cenię i szanuję ale niech sie pan opanuje bo nie ma rzeczy ważniejszej niż rodzina, powodzenia
wczytaj więcej
HOT Galerie