wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Szokujące wyznanie Dowbor: Mąż pił, uderzył mnie i dręczył

1 z 11:

Katarzyna Dowbor, Janusz Atlas

Katarzyna Dowbor, Janusz Atlas

Katarzyna Dowbor po powrocie do pracy w telewizji Polsat tryska energią. W nowym programie udowadnia, że jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa i wciąż, mimo upływających lat, na dużo ją stać.

Dziennikarka ma silną wolę. Zwolnienie z TVP nie było jedynym momentem, kiedy prezenterka musiała odważnie zmierzyć się z poważnymi kłopotami. Ma na swoim koncie dużo boleśniejsze doświadczenia.

Drugie małżeństwo Katarzyny było istnym piekłem. Jej ówczesny mąż, znany dziennikarz Janusz Atlas, zamienił jej życie w horror. Zgotował jej trzy lata alkoholowej gehenny. Kasia poznała, co to kłamstwo, nocne awantury, a nawet przemoc. Telewizyjna gwiazda zdecydowała się głośno opowiedzieć o trudnych przeżyciach, z jakimi przyszło jej się zmierzyć w przeszłości.

Katarzyna Dowbor - "Mężczyźni mojego życia". Szczera i zabawna opowieść ikony polskiej telewizji

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
cytat 1 grudnia 2013 godz.: 20:30
5 117 Zgłoś Odpowiedz
1. Nie mieszkała w Toruniu, a przybyła do Torunia z miejsca którego wstyd wypowiadać. Więc nie róbcie z niej torunianki - została ciepło przyjęta przez rodzinę Dowborów zamieszkujących w dość znanym budynku NOT, obecnie Plac NOT. 2. Nie wyszła za mąż za doktora Dowbora, a Małe za studenta Piotra Dowbora - syna bardzo znanego i szanowanego doktora medycyny - kardiologa, wybitnego specjalisty kardiologii, ordynatora toruńskiego szpitala. 3. Nie wyjechała do Warszawy, a zdezerterowała porzucając zdradziecko męża Piotra i swoje małe dziecko Macieja, puszczając się z nadzianą lewacką hołotą epoki gierkowej jak właśnie ten Atlas. Maćka rzeczywiście wychowywał ojciec Piotr Dowbor, później doktor i profesor matematyki na UMK. Dziadkowie bardzo dużo pomagali w wychowaniu Maćka. Sam widziałem jak dziadek, dr.med. Dowbor, chodził z Maćkiem w wózeczku na spacery. Bardzo mi żal dziadków Macieja. Dziadek, Pan dr. med Dowbor, był osobą powszechnie znaną w Toruniu i bardzo szanowaną o postawie patriotycznej. Doktorowi Dowborowi setki osób zawdzięcza życie. Z cała pewnością był zawsze bardzo uczynny dla innych. Szanowany przez współpracowników szpitala, sąsiadów i pacjentów. Współpracownicy wiedzą, jak pięknie i z godnością zachował się dr. Dowbor w okresie strajków Solidarności. Osoba bardzo skromna, ciepła i życzliwa. Ale mało tego, rodzina Dowborów, pradziadkowie także, bardzo mocno przysłużyli się dla niepodległej Wolnej Polski. Nie pojmuję tylko, że Katarzyna beszczelnie śmie obnosić się z nazwiskiem Dowbor, przyzwoitej rodziny którą tak pogardziła. I jeszcze bardziej nie pojmuję, tego zdjęcia razem. Hipokryzja Katarzyny jest jak jak Mount ewerest. Porzuciła własne dziecko, a z drugiej strony, od początku lat 80-tych, prowadziła program TV z udziałem dzieci i dla dzieci, promując głównie siebie jako osobę zatroskaną o radość dzieci. Fałsz, obłuda, cynizm... Dawno temu uczestniczyłem w tzw. studenckiej prywatce - potańcówce. Katarzyna nawet tańczyć nie umiała...i nikt nie chciał..z nią.
Pokaż odpowiedzi (14) Ukryj wszystkie odpowiedzi
Bzyk 1 grudnia 2013 godz.: 20:07
7 55 Zgłoś Odpowiedz
Ma raxcę że Janusz pił bo sam z nim nie raz piłem. On wpadał w ciagi kilkunastodniowe. Potrafił ją sponiewierać ale jest jedno ale. Puszczała się tak ostro że święty by nie zdzierżył. Ona jest wspaniała dla mężczyzn ale nie dla męża. Bo albo osiwieć albo ją zatłuc.
Pokaż odpowiedzi (5) Ukryj wszystkie odpowiedzi
Cynik 1 grudnia 2013 godz.: 19:07
14 41 Zgłoś Odpowiedz
Nie zapomniala swojego synalka wsadzic do TV . Przeciez jej synalek jest glupszy od puszki po piwie . Ale co tam was polakow to nawet taki zadowala .
Pokaż odpowiedzi (4) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie