wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Mikołaj Krawczyk: czy znajdzie czas dla dzieci?!

1 z 6:

Mikołaj Krawczyk, Aneta Zając

Mikołaj Krawczyk, Aneta Zając

To nie koniec konfliktu miedzy Mikołajem Krawczykiem a Anetą Zając! Aktorka ostatnio mówi o sobie jako o samotnej matce. Czy ojciec ich synów w ogóle nie troszczy się o dzieci? Po czyjej stronie leży prawda?

Aktorzy, którzy poznali się ponad osiem lat temu na planie serialu Pierwsza miłość, zagrali w nim parę zakochanych. Uczucie połączyło ich także w życiu prywatnym. W 2011 roku urodziły im się bliźnięta - Michał i Robert. Mimo że w tamtym czasie dużo plotkowało się o przygotowaniach do ich ślubu, Aneta i Mikołaj konsekwentnie trwali przy postanowieniu, by nie formalizować swojego związku.

Niedługo po narodzinach synów, Krawczyk nawiązał romans z inną koleżanką z planu polsatowskiej produkcji, Agnieszką Włodarczyk. Postanowił więc rozstać się z Zając.

Jak wychować szczęśliwe dzieci?

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
aga 9 stycznia 2014 godz.: 07:10
17 121 Zgłoś Odpowiedz
bo taka jest prawda, że jest samotną matką... Aneta w tym ma charakter, którego im brak. I nie prawdą jest, że od początku utrudniała mu cokolwiek. Nawet łachudra na chrzest nie przyjechał, pieprzony bawidamek.
Pokaż odpowiedzi (5) Ukryj wszystkie odpowiedzi
mam racje? 9 stycznia 2014 godz.: 11:03
5 66 Zgłoś Odpowiedz
A dla mnie jest porażka sytuacja, kiedy nowe partnerki ojca dzieci, próbują sie opiekować nie swoimi dziećmi. Krawczyk owszem , to jego dzieci i obowiązek opieki nad dziećmi ale Włodarczyk niech idzie w tym czasie do ..... Kina. Dla mnie takie sytuacje są skrzywieniem dla dzieci
Pokaż odpowiedzi (5) Ukryj wszystkie odpowiedzi
nieszczęśliwa 9 stycznia 2014 godz.: 08:35
10 64 Zgłoś Odpowiedz
a ja bym tak chciała, żeby mój mnie zostawił z tą naszą dwójką dzieci i poszedł sobie z inna w piz... i już nie wrócił więcej. By zniknął całkowicie z mojego życia!
Pokaż odpowiedzi (12) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie