wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Ewa Farna zaręczona?!

1 z 6:

Ewa Farna

Ewa Farna

Gdy wszyscy spekulują o romansie piosenkarki z Czesławem Mozilem, ona zupełnie się tym nie przejmując, układa sobie życie z gitarzystą swojego zespołu.

Ewa Farna od kilku miesięcy spotyka się z Martinem Chobotem. Zdaje się, że ich relacji nie psują kolejne doniesienia o potajemnych schadzkach artystki i jej kolegi z jury. Na dowód tego, że w ich związku wszystko jest w jak najlepszym porządku, Martin ogłosił, że oświadczył się Farnie. Czy para rzeczywiście się zaręczyła?

Koszulki dla zakochanych! Sprawdź na trzyszopy.pl!

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
ktostammm 7 lutego 2014 godz.: 20:09
25 48 Zgłoś Odpowiedz
ale jej facet jest obrzydliwy fuuuuuuuu...
Pokaż odpowiedzi (3) Ukryj wszystkie odpowiedzi
kolo 7 lutego 2014 godz.: 21:49
5 38 Zgłoś Odpowiedz
A najbardziej mnie wkurza jak ludziska śmieją się z czyjegoś wyglądu.A to włosy nie takie,a to gruby,a to chudy,a to brzydki.Kur....a a Wy wszyscy to piękni jesteście i pięknych partnerów macie.A jak byliby piękni to byście powiedzieli że mają pusto w głowach.Tak źle i tak nie dobrze....
mila 8 lutego 2014 godz.: 08:26
18 37 Zgłoś Odpowiedz
Pasują do siebie. Oboje tacy WYPASIENI..i. Farna jako jurorka w X Factor - wybór najgorszy z możliwych. Jak ktoś tak młody, bez wykształcenia muzycznego, z podwórkową polszczyzną może oceniać ludzi często o niebo lepszych od siebie! Przez takich 'jurorów' nie chce się nawet tego badziewia oglądać!
Pokaż odpowiedzi (3) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie