wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Anna Powierza w cukierkowej sukience

1 z 8:

Anna Powierza

Anna Powierza

Aktorka znana przede wszystkim z roli Czesi w serialu „Klan” od prawie dwóch lat walczy z nadwagą. Nie ukrywa również, że w ciąży sporo przytyła. Teraz stara się wrócić do formy i coraz częściej pojawia się na oficjalnych imprezach. Podczas ostatniej z nich zaprezentowała się w nietypowej kreacji.

Anna Powierza od czasu, gdy dowiedziała się, że zostanie mamą przybrała na wadze aż 30 kilogramów. Miała jednak nadzieję na szybki powrót do formy. Aktorka ćwiczyła i przeszła na specjalną dietę, jednak jej wysiłek przyniósł znikome efekty. W tym samym czasie rozpadł się również jej związek z ojcem Helenki.

Gwiazda przyznała ostatnio, że udało jej się pokonać depresję i powoli wrócić do aktywności zawodowej. Coraz częściej można ją również zobaczyć na firmowych bankietach. Podczas ostatniego z nich aktorka miała na sobie różową sukienkę, pod którą ukryła zbędne kilogramy. Do niej dobrała brązowe buty. W przypadku fryzury postanowiła jedynie naturalnie rozpuścić swoje włosy.

Jak wypadła aktorka w tej stylizacji? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami.

Następne

WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
Lusia 22 stycznia 2016 godz.: 20:03
13 38 Zgłoś Odpowiedz
Nie piszcie o niej gwiazda. To zaledwie aktoreczka. I to słaba. Popatrzcie jak gra - o przepraszam to nie gra, to takie sobie bycie na ekranie. Od kiedy zrobiła sobie dziecko, stara się by o niej częściej pisano. A może zamiast bywać na bankietach lepiej byłoby, by zajęła się wychowaniem córki. Tym bardziej, że jak w jakimś pisemku opowiadała, ojca dziecka pogoniła. Bo nie mogli się dogadać. A może nie chciał mieć takiej artystki w domu.
Pokaż odpowiedzi (1) Ukryj wszystkie odpowiedzi
ego 22 stycznia 2016 godz.: 19:43
10 26 Zgłoś Odpowiedz
KOSZMAR!!!
Karol 23 stycznia 2016 godz.: 18:19
0 22 Zgłoś Odpowiedz
Ma ładną twarz ( troszkę co prawda zezuje), ale ma koszmarne nogi. Może dlatego zakłada takie długie sukienki i toporne buty. Moja żona nigdy by się tak koszmarnie nie ubrała - nawet na wizytę do teściów a co dopiero na ściankę
wczytaj więcej
HOT Galerie