wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Paweł Wawrzecki: jego chora córka zawsze może liczyć na sławnego wujka

1 z 5:

Paweł Wawrzecki z córką

Paweł Wawrzecki z córką

Paweł Wawrzecki nigdy nie przypuszczał, że "na stare lata" uda mu się ułożyć życie i zakochać. Los okazał się jednak dla aktora łaskawy. W tym roku będzie obchodził już siódmą rocznicę ślubu z Izabelą Roman.

Co ciekawe, parze udaje się utrzymać udane i szczęśliwe małżeństwo na odległość. Jak na razie, aktor nie może przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych i na stałe zamieszkać z ukochaną. W Polsce mieszka jego chora córka. To ze względu na nią gwiazdor nie wyjechał kraju.

Czasem jednak aktor decyduje się na wyjazd do USA, by spotkać się z żoną. Kto wtedy opiekuje się Anią Wawrzecką? Okazuje się, że dziewczyna zawsze może liczyć na pomoc swojego sławnego wujka.

Następne
WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
Matka 29 stycznia 2016 godz.: 10:00
79 77 Zgłoś Odpowiedz
Niezłe ziółko. Najpierw krzywdził dziecko, bo nie pogodził się z tym, że chore. Póżniej dziecko i żonę, bo zdradzał je z Kotulanką. Póżniej dziecko i Kotulankę, aż się rozsypała w alkoholiżmie. A teraz? Zostawia córkę na ponad 3 miesiące, bo jedzie do żony za ocean. Jak się ma takiego ojca, to może wujek i ciocia lepsi???
Pokaż odpowiedzi (3) Ukryj wszystkie odpowiedzi
bebe 28 stycznia 2016 godz.: 22:23
57 42 Zgłoś Odpowiedz
Dziwne to musialo byc gdy Wawrzecki sypial z Kotulanka, a siostra jego zony grala z Kotulanka jej przyjaciolke w Klanie. Wow!
hala 28 stycznia 2016 godz.: 22:06
22 15 Zgłoś Odpowiedz
Co Wy piszecie żona Pawła Wawrzyckiego Maria zmarła, a potem ze Wiktor Zborowski z żona Maria opiekuja sie córka Pawła. To która zmarła?
Pokaż odpowiedzi (4) Ukryj wszystkie odpowiedzi
wczytaj więcej
HOT Galerie