wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Beż nie jest dla niej. Kasia Cichopek znów dodała sobie lat

1 z 8:

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek pojawiła się na jednej z imprez organizowanych z okazji zbliżających się świąt. Na tę okazję wybrała beżową sukienkę i szpilki o nieco jaśniejszym odcieniu. Na ramiona narzuciła czarną kurtę, włosy upięła. Do tego makijaż w kolorach pasujących do stylizacji.

Było ładnie i... potwornie nudno!

Oglądając zdjęcia z wydarzenia, trudno oprzeć się wrażeniu, że gwiazda "M jak miłość" jest dobrze utrzymaną 45-latką, a nie 34-letnią, młodą kobietą. Stonowane barwy i nieciekawe kroje nie służą Kasi, która przecież jest naprawdę piękna.

Jej uroda rzuca się w oczy już od pierwszego wejrzenia, ale jest zdradziecka. Sprawia, że trzydziestolatka robi wrażenie znacznie dojrzalszej. To odczucie znika, kiedy aktorka pozbywa się maminych sukienek na rzecz młodzieżowych rurek i topów. Nieczęsto możemy oglądać ją w takim wydaniu, ostatnio na planie serialu "Policjanci i policjantki", a szkoda. Zaskakujące, jak wielkie znaczenie mają zwykłe dżinsy!

Zerknijcie na zdjęcia z ostatniej imprezy z udziałem Cichopek, a także na kilka innych. Kasia powinna odmłodzić swoją garderobę?

Następne

WP Gwiazdy na Facebooku:
Popularne komentarze
pani 20 marca 2016 godz.: 04:02
14 75 Zgłoś Odpowiedz
Bardzo dobrze wyglada czego sie czepiacie????
xyz 20 marca 2016 godz.: 09:54
10 26 Zgłoś Odpowiedz
to jest typ urody "starszej pani" i nic się z tym nie zrobi....
orzesz 19 marca 2016 godz.: 20:51
25 23 Zgłoś Odpowiedz
jaka gwiazda taka ścianka ale wiocha
wczytaj więcej
HOT Galerie