Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

2Cellos przyjadą do Polski z wokalistą, którego piosenka zdobyła Europę

Matt Simons, twórca hitu "Catch & Release" rozgrzeje publiczność tuż przed koncertem 2Cellos w Atlas Arenie w Łodzi, 13 maja. Zostało niewiele biletów na wydarzenie, więc kto jeszcze nie ma wejściówek, niech spieszy się z zakupem! To będzie ostatnia szansa zobaczenia duetu na żywo w Polsce.

 Źródło: materiały partnera
d1yigq3

Chorwacki duet 2Cellos, zanim osiągnął tak ogromną popularność na świecie, 10 lat temu występował przed koncertami Eltona Johna. Amerykański piosenkarz był pod wielkim wrażeniem gry duetu, dlatego postanowił zabrać go w trasę. Tak w 2012 roku Stjepan Hauser i Luka Sulić trafili do Polski, gdzie byli supportem króla popu na jego koncercie w Łodzi. Teraz, po dekadzie, 2Cellos powraca do tego miasta jako światowa gwiazda, z niemal wyprzedanym koncertem. Tym razem jednak to duet postanowił dać szansę wschodzącej gwieździe, tak samo, jak przed laty zrobił to Elton John wobec Luki i Stjepana. 13 maja w Atlas Arenie, tuż przed występem 2Cellos na tej samej scenie zaprezentuje się Matt Simons.

Matt Simons jest amerykańskim piosenkarzem i autorem tekstów, który od dekady pracuje na swój sukces. Pochodzi z muzycznej rodziny, jego dziadkowie byli śpiewakami operowymi w Los Angeles. Od najmłodszych lat grał na instrumentach, a dyplom uzyskał na saksofonie jazzowym w Purchase College Conservatory. Uczył się także gry na pianinie, klarnecie i gitarze. Choć mieszka za oceanem, znany jest przede wszystkim w Europie. Jako pierwsza pokochała go publiczność w Holandii. Później popularność zdobył w kolejnych krajach kontynentu. Wydał do tej pory trzy albumy studyjne "Pieces", "Catch & Release" oraz "After The Landslide", który był szczególnym punktem w karierze wokalisty, ponieważ tuż po niej Matt ruszył na 40-koncertową trasę. – To były naprawdę piękne dwa miesiące i najdłuższa trasa koncertowa, jaką kiedykolwiek odbyłem, a potem rozpoczęła się pandemia – wspomina Matt Simons. W tym czasie wokalista wydał kolejne single, m.in. "Cold" i "Better Tomorrow", które były szczerym wyznaniem jego zmagań z lękiem i atakami paniki, wywołanymi przez izolację w czasach pandemii.

Muzykę Matta Simonsa określa się jako tę, która wypływa "prosto z duszy". W pewnym sensie ta szczerość emocjonalna była znakiem rozpoznawczym jego kariery. W trzech albumach studyjnych twórczość wokalisty znalazła odbiorców wśród wielomilionowej publiczności. Jego słodkie, nieco melancholijne, zakorzenione w fortepianie melodie oraz splecione z nimi teksty mówią wprost, czasem dosadnie, o ważnych wydarzeniach w życiu.

Matt Simons - Catch & Release

Największym komercyjnym sukcesem Matta Simonsa był singiel "Catch & Release" zremiksowany przez DJ’a i producenta o pseudonimie Deepend. Kawałek ten był numerem jeden na European Airplay Charts w pięciu krajach Europy. Do dzisiaj przebój z 2015 roku grają rozgłośnie radiowe na całym świecie. Teraz będzie okazja, aby usłyszeć Mata Simonsa w Polsce, przed występem 2Cellos.

Koncert odbędzie się 13 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Biletów zostało już naprawdę niewiele, zatem kto chce zobaczyć wiolonczelistów i wschodzącą gwiazdę pop na żywo – musi się spieszyć. Wejściówki dostępne na www.biletserwis.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Informacja prasowa
d1yigq3
d1yigq3