Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

3 wskazówki, jak wybrać strój kąpielowy damski

Perfekcyjny wygląd wzmacnia poczucie pewności siebie i gwarantuje doskonałe samopoczucie. Chcąc osiągnąć pożądany efekt, odpowiednio wcześnie zadbaj o garderobę na zbliżający się sezon, nie zapominając o damskim stroju kąpielowym. Zobacz, jak wybrać model, który wyeksponuje Twojej atuty sylwetki i zapewni Ci pełną wygodę.

Share
 Źródło: materiały partnera
d2c7nli

Plażowe stylizacje muszą być zgodne z Tobą

Wybór kostiumu kąpielowego powinien być uzależniony od trzech podstawowych czynników – preferowanego stylu, planowanych aktywności i typu sylwetki. Jak szukać modelu, który odpowie na stawiane mu wymagania, jednocześnie gwarantując Ci komfort, perfekcyjny look i swobodę podejmowanych działań?

1. Wybierz strój kąpielowy damski w swoim stylu

Wiele kobiet mylnie sądzi, że kostium kąpielowy nie ma nic wspólnego z preferowanym stylem. Tymczasem okazuje się, że model, na który się zdecydujesz, powinien współgrać z pozostałymi elementami garderoby. Bez względu na rodzaj stroju, dobrze, jeśli będziesz mogła wykorzystać go w letnich zestawach. Takie połączenia jeszcze do niedawna sprawdzały się wyłącznie na plaży, możemy jednak przypuszczać, że w tym sezonie szturmem zdobędą miejskie deptaki!

2. Wybierz kostium kąpielowy, który zapewni Ci swobodę działania

Chociaż nie każdy o tym pamięta, damski strój kąpielowy musi zapewniać swojej właścicielce pełną swobodę działania. Wybierając strój przeznaczony wyłącznie do pływania, zwróć uwagę na wygodę. Taki model powinien być zabudowany, niemniej – może zaskakiwać zmysłowymi akcentami. Damskie stroje kąpielowe, które pomimo intensywnego wysiłku pozostają na swoim miejscu (jednocześnie – oszałamiająco się prezentując), znajdziesz w ofercie polskiej marki Obsessive. Zarówno jedno, jak i dwuczęściowe modele pozwolą Ci czuć się zmysłowo i jednocześnie – pewnie.

d2c7nli

3. Wybierz strój kąpielowy, który będzie pięknie leżał

Strój kąpielowy damski, uwzględniający wymagania sylwetki, to klucz do perfekcyjnego wyglądu. Paniom o figurze jabłka (czyli charakteryzującej się wystającym brzuszkiem), poleca się kostiumy jednoczęściowe o kopertowym kroju lub dwuczęściowe z majtkami z wysokim stanem. Właścicielki figury – klepsydry (uznawanej za idealną!), powinny eksponować sylwetkę w skąpym bikini, a figury – gruszki mogą zaszaleć, łącząc wzorzystą górę i gładki, najlepiej ciemny dół. Panie, które nie mogą pochwalić się wyraźnie zarysowaną talią, mogą zdecydować się na kostium kąpielowy, wyróżniający się ciekawym dołem – na przykład drapowanymi majtkami, kobiety – trójkąty powinny natomiast proste góry i fantazyjne, nieco rozbudowane doły.

Artykuł sponsorowany
d2c7nli
d2c7nli
d2c7nli