Trwa ładowanie...
da3l9by

Andrea Bocelli jest jak wino!

Stara prawda głosi, że wino im starsze, tym lepsze. I tak też jest w przypadku znanego na całym świecie włoskiego tenora – Andrei Bocellego! Wokalista wystąpi 11 maja w Poznaniu podczas obchodów jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wokalista ma rzeszę fanów w Polsce
Wokalista ma rzeszę fanów w Polsce (Getty Images)
da3l9by

Legendarny śpiewak od kiedy tylko pojawił się na scenie cały czas ciężko pracował nad dalszym sukcesem i rozwojem głosu. To też zapewniło mu popularność na całym świecie, miejsca na samych szczytach muzycznych list i doprowadziło do bardzo dużego zainteresowania jego koncertami na międzynarodowych arenach. Także Poznań czeka na ten pierwszy, wyjątkowy występ sławnego tenora.

Andrea Bocelli oddał hołd Adamowiczowi. Publiczność była wzruszona

- Faktycznie tak jest, że możemy wyciągnąć butelkę dobrego wina, albo płytę Andrei Bocellego, usiąść w salonie wieczorem i zupełnie odpłynąć – mówi Michał Dziedzic, dziennikarz muzyczny.

da3l9by

Dlaczego Andrea Bocelli jest jak wino i za czym kryje się jego nieustająca popularność? Na te pytania odpowiadają dziennikarze muzyczni w prezentowanym wideo.

Koncert Andrei Bocellego odbędzie się 11 maja na Stadionie Poznań i będzie częścią obchodów jubileuszu stulecia Uniwersytetu Poznańskiego. Projekt dofinansowany jest z budżetu Miasta Poznania. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez www.prestigemjm.com.

Występ Andrei Bocellego w Poznaniu jednym z największym koncertów artysty w tym roku

da3l9by

Podziel się opinią

Share

da3l9by

da3l9by