Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Andrea Bocelli na ekranach kin Helios w całej Polsce

Andrea Bocelli najpopularniejszy i najbardziej uwielbiany tenor świata pojawi się w kinach sieci Helios w całym kraju! Wyświetlony zostanie jeden z jego najsłynniejszych koncertów w nowojorskim Central Parku. Obejrzeć go będzie można już w listopadzie. Latem artysta wystąpi na żywo na PGE Narodowym w Warszawie

Share
Andrea Bocelli na ekranach kin Helios w całej Polsce Andrea Bocelli na ekranach kin Helios w całej Polsce Źródło: Materiały prasowe
d1z4834

W ramach projektu "Helios na Scenie" już w listopadzie na srebrnym ekranie wyświetlony zostanie koncert "One night in Central Park" w wykonaniu Andrei Bocellego. Wydarzenie odbyło się 10 lat temu w sercu Nowego Jorku i zgromadziło ponad 70-tysięczną publiczność. Wybór miejsca był nieprzypadkowy – miasto wywarło ogromny wpływ na ścieżkę kariery artysty. Sam Bocelli uważa, że był to jeden z najważniejszych koncertów w jego bogatym dorobku. 

24 listopada o godzinie 18:00 w kinach sieci Helios emocje związane z koncertem sprzed dziesięciu lat czekają na miłośników najbardziej uwielbianego tenora świata. To wówczas po raz pierwszy w historii, podczas jednego występu, Bocelli zaprezentował cały przekrój swojej twórczości, prezentując zarówno popowy, jak i klasyczny repertuar. Do udziału w wydarzeniu artysta zaprosił jedną z najstarszych światowych orkiestr - Orkiestrę Filharmonii Nowojorskiej pod dyrekcją Alana Gilberta oraz wspaniałych gości. Na scenie w nowojorskim Central Parku towarzyszyli mu m.in.: Céline Dion, Tony Bennett, Nicola Benedetti, Chris Botti, David Foster, Andrea Griminelli i Ana Maria Martinez. 

 Dla prawdziwych fanów Andrei Bocellego mamy wspaniałe wieści: 19 sierpnia 2022 roku artysta wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. To będzie jeden z największych koncertów Andrei Bocellego w Polsce. Bilety do kupienia na www.biletserwis.pl. Organizatorem warszawskiego koncertu jest agencja Prestige MJM. 

Informacja prasowa
d1z4834
d1z4834
d1z4834