ycipk-2ap08c

Anna Lewandowska bawi się z córką. Urocze zdjęcia!

Anna Lewandowska coraz chętniej publikuje wspólne zdjęcia z małą Klarą. Tym razem pokazała fanom na fotkach, jak bawi się z córką. Trzeba przyznać, że ten widok rozczula.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z córką Klarą
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z córką Klarą (ONS.pl)
ycipk-2ap08c

Anna Lewandowska publikuje mnóstwo zdjęć oraz filmików na swoim profilu na Instagramie. Fani mogą zobaczyć jej rodzinę, zdrowe przepisy oraz zaczerpnąć odrobinę motywacji do treningów. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście te ujęcia, na których trenerka pokazuje córkę i męża.

Ostatnio Lewa wrzuciła do sieci kilka nowych zdjęć Klary, które błyskawicznie zdobyły kilkadziesiąt polubień. Dziewczynka wzbudza w Polsce tak ogromne emocje, niczym tzw. "royal babies" w Wielkiej Brytanii.

ycipk-2ap08c

Przypomnijmy, że córka sportowej pary przyszła na świat 4 maja 2017 r. Maleństwo jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Choć Lewandowscy są na ustach wszystkich, postanowili, że nie będą pokazywać twarzy dziecka. I tej zasady trzymają się do dziś. Mimo to fani są zachwyceni każdym zdjęciem, na którym widać choćby skrawek Klary. Tak było i tym razem.

"Ślicznie dziewczyny wyglądacie", "Jaka Klara już duża i słodziutka!", "Cudowne, rodzinne zdjęcie" - czytamy w komentarzach. A jak wam się podoba?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ap08c

ycipk-2ap08c
ycipk-2ap08c