Trwa ładowanie...
d14txl7

Anna Wyszkoni uspokaja fanów. Tłumaczy dlaczego znów idzie do szpitala

Podczas koncertu w Opolu Ania Wyszkoni poprosiła o wsparcie, czym zaniepokoiła fanów. Piosenkarka uspokaja swoich sympatyków na Instagramie i wyjaśnia, co miała wówczas na myśli. Przyznała też, że wkrótce znów trafi na kilka dni do szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Wyszkoni uspokaja fanów. Tłumaczy dlaczego znów idzie do szpitala
(ONS.pl)
d14txl7

Podczas 54. KFPP Ania Wyszkoni wykonała na scenie trzy piosenki, w tym utwór "Oszukać los". Fanów zaniepokoiło to, co powiedziała odbierając nagrodę specjalną Jedynki.

- Nie wiem, czy da się oszukać los. Myślę, że wszystko jest dla mnie już zapisane. Dlatego bardzo was proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe karty. Mam nadzieję, że los rozdał mi je już dawno i tego będę się trzymać - powiedziała piosenkarka na opolskiej scenie.

Fanów mocno zaniepokoiły te słowa. Zaczęli zastanawiać się, czy gwiazda nie miała na myśli nawrotu choroby nowotworowej, z którą walczyła w 2016 roku. Piosenkarka zaczęła otrzymywać wiadomości ze słowami wsparcia i otuchy.

d14txl7

Ania Wyszkoni postanowiła wyjaśnić sytuację i opublikowała wpis, w którym dokładnie wyśniła co miała na myśli w Opolu. Na wstępie podziękowała za pocieszające wiadomości od fanów. Wyjaśniła też, że na opolskiej scenie dała się ponieść emocjom i w najbliższym czasie wybiera się na kilkudniowe badania kontrolne, z jej zdrowiem nie dzieje się nic niepokojącego.

- [...] Jest mi niezmiernie miło i jestem wzruszona, pragnę Was jednak uspokoić, że jakkolwiek dramatycznie zabrzmiały moje słowa, nie dzieje się ze mną nic niepokojącego. Udzielił mi się płaczący nastrój zalanego deszczem Amfiteatru w Opolu i przygniotła perspektywa kilkudniowego pobytu w szpitalu na badaniach kontrolnych. Tylko tyle. I aż tyle, bo to oczywiście żadna przyjemność, jednak zapewniam Was, że ciągle jestem tu nowa i wracam do Was już za kilka dni. I jedziemy dalej! - napisała wokalistka na swoim koncie na Instagramie. Pod postem z miejsca posypały się komentarze z pozdrowieniami. Takich fanów można chyba Ani Wyszkoni pozazdrościć.

   ONS.pl
(ONS.pl)

ZOBACZ TAKŻE: Ania Wyszkoni o swojej walce z rakiem

d14txl7

Podziel się opinią

Share
d14txl7
d14txl7