Trwa ładowanie...

Anna Wyszkoni uspokaja fanów. Tłumaczy dlaczego znów idzie do szpitala

Podczas koncertu w Opolu Ania Wyszkoni poprosiła o wsparcie, czym zaniepokoiła fanów. Piosenkarka uspokaja swoich sympatyków na Instagramie i wyjaśnia, co miała wówczas na myśli. Przyznała też, że wkrótce znów trafi na kilka dni do szpitala.
Share
Anna Wyszkoni uspokaja fanów. Tłumaczy dlaczego znów idzie do szpitala
Źródło: ONS.pl
d1qbzy5

Podczas 54. KFPP Ania Wyszkoni wykonała na scenie trzy piosenki, w tym utwór "Oszukać los". Fanów zaniepokoiło to, co powiedziała odbierając nagrodę specjalną Jedynki.

- Nie wiem, czy da się oszukać los. Myślę, że wszystko jest dla mnie już zapisane. Dlatego bardzo was proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe karty. Mam nadzieję, że los rozdał mi je już dawno i tego będę się trzymać - powiedziała piosenkarka na opolskiej scenie.

Fanów mocno zaniepokoiły te słowa. Zaczęli zastanawiać się, czy gwiazda nie miała na myśli nawrotu choroby nowotworowej, z którą walczyła w 2016 roku. Piosenkarka zaczęła otrzymywać wiadomości ze słowami wsparcia i otuchy.

d1qbzy5

Ania Wyszkoni postanowiła wyjaśnić sytuację i opublikowała wpis, w którym dokładnie wyśniła co miała na myśli w Opolu. Na wstępie podziękowała za pocieszające wiadomości od fanów. Wyjaśniła też, że na opolskiej scenie dała się ponieść emocjom i w najbliższym czasie wybiera się na kilkudniowe badania kontrolne, z jej zdrowiem nie dzieje się nic niepokojącego.

- [...] Jest mi niezmiernie miło i jestem wzruszona, pragnę Was jednak uspokoić, że jakkolwiek dramatycznie zabrzmiały moje słowa, nie dzieje się ze mną nic niepokojącego. Udzielił mi się płaczący nastrój zalanego deszczem Amfiteatru w Opolu i przygniotła perspektywa kilkudniowego pobytu w szpitalu na badaniach kontrolnych. Tylko tyle. I aż tyle, bo to oczywiście żadna przyjemność, jednak zapewniam Was, że ciągle jestem tu nowa i wracam do Was już za kilka dni. I jedziemy dalej! - napisała wokalistka na swoim koncie na Instagramie. Pod postem z miejsca posypały się komentarze z pozdrowieniami. Takich fanów można chyba Ani Wyszkoni pozazdrościć.

   ONS.pl
Źródło: ONS.pl

ZOBACZ TAKŻE: Ania Wyszkoni o swojej walce z rakiem

d1qbzy5

Podziel się opinią

Share
d1qbzy5
d1qbzy5